شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹

فرمانده سپاه تربت حیدریه: 

شهدا نماد راستین اطاعت از رهروان حق هستند / شهدا کریمانه در مسیر اسلام دفاع و فداکاری کردند

قنبری زاده

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: نمود کامل اطاعت از رهروان حق در شهدا به صورت فنای در راه خدا جلوه گری می کند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، سرهنگ فرضعلی گرایلی، فرمانده سپاه تربت حیدریه  شب گذشته در دومین کنگره شهدای دانشجو تربت حیدریه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان در محل سالن شهید تندگویان شرکت نفت شهرستان در ایام شهادت حضرت زهرا(س) به اطاعت پذیری شهدا از حضرت فاطمه الزهرا (س) اشاره کرد. 
فرمانده سپاه تربت حیدریه افزود: نمود کامل اطاعت از رهروان حق در شهدا به صورت فنای در راه خدا جلوه گری می کند.
وی با بیان این که شهدا با تبعیت از کلام حق به مقام فنای در راه خدا رسیدند، گفت: آنان در این مسیر از همه داشته های خود گذشتند و هیچ چیز برایشان باقی نماند، لذا استمرار عشق و ایمان راسخ مستلزم ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است.
فرمانده سپاه تربت حیدریه ادامه داد: حضرت فاطمه(س) فنای در راه خدا بودند و شهدا نیز به تاسی از این سیره و روش دنیای خود را گذاشتند و برای ترویج و تبیین دین خدا در مسیر ولایت حرکت کردند تا امروز اسلام ناب محمدی(ص) به دست ما برسد.
سرهنگ گرایلی تکریم در راه خدا را ایثار و فداکاری در این راه دانست و تصریح کرد: شهدا کریمانه در مسیر اسلام دفاع و فداکاری کردند لذا هرگونه آشتی ملی با دشمنان انقلاب اسلامی ندای باطل است و منجر به نفی آرمان های انقلاب اسلامی می شود.
فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان این که شهدا باعشق در راه ترویج اسلام باعث شدند چراغ هدایت و ولایت راگم نکنیم، یادآور شد: از همین رو هر انسان انقلابی به نوبه ی خود موظف است تا پای جان در مسیر انقلاب و ولایت ایستادگی کند تا همه  دشمنان انقلاب اسلامی در سرجای خود نشانده شده و یاوه گویی هایشان خاتمه پیدا کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.