شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

در پایان دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر سراسر کشور :

تیم والیبال رفسنجان مقام نخست این رشته را کسب کرد

والیبال

تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مقام نخست این رشته در دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی را کسب کرد.

به گزارش مفدا رفسنجان، همچنین تیم های دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اصفهان به ترتیب در این دوره از بازیها مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

مراسم اختتامیه دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی کشور رشته والیبال با حضور محمد حسین میرزاراه کوشکی رئیس اداره توسعه ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت ، عشرت شاه محمدی مدیر فنی المپیاد ، یحیی صالح طبری رئیس اداره اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و حبیبیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن ورزشی صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد.

خانم نجاتی زاده، سرپرست فنی مسابقات والیبال در این مراسم با بیان اینکه ۳۶ تیم از سراسر کشور در این رشته شرکت کردند، گفت: تیم ها در ۸ گروه قرار گرفتند که از هر گروه دو تیم به دور بعدی راه یافتند.

وی بابیان اینکه در دور مقدماتی ۶۴ بازی انجام شد، افزود: پس از این بازی ها ۱۶  تیم به مرحله حذفی راه یافتند که در این دوره نیز ۱۶ بازی برگزار شد.

سرپرست فنی مسابقات والیبال با بیان اینکه ۸۰ بازی برگزار شد، ادامه داد:  ۱۲ داور ملی و بومی داوری این مسابقات را برعهده داشتند که در طول مسابقات مربیان و بازیکنان هیچ اعتراضی از داوری ها نداشتند.

نجاتی زاده در ادامه به اهمیت ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: امروزه شاهد گسترش ورزش همگانی در جامعه هستیم و این نشاندهنده توجه ویژه مسئولان به این حوزه است.

وی با تاکید بر گسترش ورزش های همگانی در بین دانشجویان، بیان کرد: برای گسترش ورزش همگانی در بین دانشجویان باید امکانات لازم فراهم شود و برگزاری چنین المپیادهایی می تواند سبب ترغیب آن ها به این حوزه شود.

اسامی نفرات تیم های برتر

در این دوره از مسابقات در رشته والیبال شعله محمودی، سها شعبانی و شکوفه حاج محمدی به مربی گری رقیه رضایی از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مقام نخست را بدست آوردند.

مریم زارعی، زهرا معصومی کشکوکی، نغمه ابراهیمی به مربی گری هدی احراری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام دوم را کسب کردند.

نیلوفر نوروزی، فرزانه یزدانی، رجبیان به مربی گری صدیقه سروش از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام سوم را بدست آوردند.

شایان ذکر است دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی کشور با شرکت ۵۱ تیم از دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در ۱۵ رشته والیبال، لیوان چینی، روبیک، پله نوردی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، بسکتبال، طناب کشی، فریزبی، فوتبال رو میز، فوتبال گل کوچک، دارت، داژبال و طناب زنی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.