شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲

دارنده مدال برنز تنیس روی میز المپیاد ورزش‌های همگانی:

المپیاد فرصت مناسبی را برای فعالیت ورزشی فراهم کرده است

قاروی آهنگر  برنز تنیس روی میز

آزاده قاروی آهنگر، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دارنده مدال برنز رشته تنیس روی میز با دست مخالف با بیان اینکه قبل از برگزاری المپیاد ورزش‌های همگانی، مسابقات درون دانشگاهی در رشته تنیس روی میز برگزار شد، اظهارکرد: با همراهی مربی بسیار پرتلاشم، حدود یک ماه تمرینات مستمر داشتم و توانستم به سطح خوبی از آمادگی دست پیدا کنم.

قاروی آهنگر در گفت وگو با خبرنگار مفدا  با تاکید بر اهمیت ورزش در سلامت جامعه، گفت: به نظرم المپیاد ورزش‌های همگانی جهت شادابی و علاقه‌مندی بسیاری از افرادی که سابقه حضور در المپیاد قهرمانی را نداشتند ، بسیار موثر بوده است.
دارنده مدال برنز رشته تنیس روی میز با دست مخالف با بیان اینکه این المپیاد فرصت مناسبی را برای شرکت دانشجویان در فعالیت های ورزشی فراهم کرده است، افزود: المپیاد ورزش‌های همگانی سبب ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران برای شرکت درفعالیت های ورزشی شده است.
دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه زمان بندی ورزش و تمرینات هماهنگ با ساعات درسی باشد، گفت: باید روابط خوبی بین قسمت آموزش و تربیت بدنی وجود داشته باشد تا در صورت لزوم زمینه همکاری فراهم شود.
وی افزود: باید زمان بندی مسابقات زودتر اطلاع رسانی شود و با امتحانات دانشگاهی تداخل پیدا نکند.
دارنده مدال برنز رشته تنیس روی میز با دست مخالف ادامه داد: محل اسکان صندوق رفاه از لحاظ بهداشتی و وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب بود ولی فضای کافی برای ورزشکاران وجودنداشت.
دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه از نظر کیفی بسیار خوب بود، گفت: زمان طولانی مراسم افتتاحیه موجب خستگی دانشجویان شد و باید این مراسم قبل از شروع مسابقات برگزار شود.
قاروی آهنگر با بیان اینکه محل برگزاری مسابقات تنیس روی میز مناسب نبود، افزود: هوای سالن بسیار سرد و مسافت زمانی سالن از محل اسکان زیاد بود همچنین تعداد بسیار کمی میز وجود داشت.
وی داوری مسابقات را بسیار مناسب دانست و افزود: از دوران راهنمایی رشته تنیس روی میز را دنبال می‌کردم و از طریق سرپرست تیم با بازی با دست مخالف آشنا شدم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.