شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱

مهم‌ترین اخبار سرویس «فرهنگی» از ۷ تا ۱۳ اسفند

دومین نشست مسئولان روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی به روایت تصویر (2)

هفته گذشته سرویس «فرهنگی» مفدا خبرهای گوناگونی را تولید و منتشر کرد که مهم‌ترین این خبرها را در ادامه می‌خوانید.

یکشنبه ۸ اسفندماه/ معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در حکمی، دبیر ستاد مرکزی اردوهای جهادی این وزارت خانه را منصوب کرد.

متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

دوشنبه ۹ اسفندماه/فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی بهترین فیلم خارجی اسکار ۲۰۱۷ شناخته شد. دو دانشمند ایرانی انوشه انصاری و فیروز نادری به نمایندگی از فرهادی جایزه را دریافت کردند. انوشه انصاری پیام فرهادی را در این مراسم قرائت کرد.

متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

سه‌شنبه ۱۰ اسفندماه/ گردهمایی دوروزه مسئولان روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی، از روز سه‌شنبه دهم اسفندماه به میزبانی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در ستاد مرکزی این وزارتخانه آغازشد.

متن کامل این گزارش را در اینجا بخوانید.

سه‌شنبه ۱۰ اسفندماه/ مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در نخستین روز گردهمایی مدیران و مسؤولان روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی که در ستاد مرکزی وزارت بهداشت در حال برگزاری است، از تشکیل «کمیته‌های دانشجویی مفدا» خبر داد و گفت: به زودی دانشجویان در قالب این کمیته‌ها به کمک مدیران وب‌سایت‌های خبری مفدا آمده و از ظرفیت و توان دانشجویان به بهترین شکل ممکن استفاده می‌شود.

متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

چهارشنبه ۱۱ اسفندماه/مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از ابلاغ آیین‌نامه شوراهای اطلاع‌رسانی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال آینده خبر داد و گفت: در سال آینده با «تشکیل شورای اطلاع‌رسانی« و «کمیته‌های دانشجویی مفدا »، خون تازه‌ای در شریان اطلاع‌رسانی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دمیده شده و وب‌سایت‌های خبری مفدا که در اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور فعال شده‌اند، با حضور و بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشجویی متحول خواهند شد.

متن کامل این خبر را در اینجا بخوانید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.