سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳

دارنده مدال طلای آمادگی جسمانی المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان علوم پزشکی:

قبل از برگزاری المپیاد در تمرینات فشرده و مسابقات درون دانشگاهی شرکت کردم

افسانه عظیمی دارنده طلای آمادگی جسمانی المپیاد

افسانه عظیمی، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دارنده مدال طلا آمادگی جسمانی با بیان اینکه قبل از برگزاری المپیاد در تمرینات فشرده و مسابقات درون دانشگاهی شرکت کردم، گفت: ورزش های همگانی تمام سطوح دانشجویان را در برمی گیرد که بسیار مفید و تاثیرگذار است.

عظیمی در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان اینکه در اوقات فراغت فعالیت‌های ورزشی را انجام می‌دهم، افزود: ورزش به خودی خود باعث نشاط ، شادابی و بازدهی تحصیلی می‌شود.
دارنده مدال طلا آمادگی جسمانی با بیان اینکه برای رسیدن به موفقیت باید برنامه‌ریزی درستی کرد، ادامه داد: دانشجویان باید اهداف خود را مشخص و براساس آن‏، فعالیت‌های خود را دنبال کنند.
عظیمی بیان کرد: به نظرم فرد برای رسیدن به هدف باید برخی کارها را که او را از اهدافش دور می‌کنند، دنبال نکند و برای من در زندگی درس و فعالیت ورزشی اولویت اصلی محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه خوب بود، گفت: تغذیه ورزشکاران باید رژیم پرکالری و پر کربوهیدرات داشته باشد که متاسفانه به این مسئله توجه نشد.
دارنده مدال طلا آمادگی جسمانی با بیان اینکه از طریق اطلاع رسانی دانشگاه با این المپیاد آشناشدم، افزود: در المپیاد قهرمانی نیز در این رشته شرکت کردم و برای شرکت در این مسابقه از طرف دانشگاه دعوت شدم.
وی سطح مسابقات را مطلوب دانست و ادامه داد: عملکرد داوران در رشته آمادگی جسمانی بسیار خوب بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.