سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱

انتخابات دبیران کلان مناطق ده‌گانه روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

دومین نشست مسئولان روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی

انتخابات دبیران کلان مناطق ده‌گانه روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در دومین نشست مسئولان روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا، در این انتخابات که با حضور ۵۲ نفر از مسئولان روابط عمومی برگزار شد، ده نفر به عنوان دبیران کلان مناطق ده‌گانه انتخاب شدند که اسامی این افراد به شرح زیر است:

- حسین توکلی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد دبیر منطقه شمال شرق

- هانیه ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان دبیر  منطقه شمال

- سعیده محمدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دبیر  منطقه شمال غرب

- فاطمه ابراهیم نژاد از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دبیر  منطقه تهران

- حسن نژاد از دانشگاه علوم پزشکی اراک دبیر  البرز مرکزی

- محمد ابراهیمیان از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دبیر  منطقه مرکزی

- نگین پرتویی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان و رضایی از دانشگاه علوم پزشکی همدان دبیران  منطقه غرب (زاگرس)

- لیلا احمدی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز  دبیر  منطقه جنوب غرب

- بهرام مهتابی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دبیر  منطقه جنوب

- سید علی آتشی پور از دانشکده علوم پزشکی سیرجان دبیر  منطقه جنوب شرق

لازم به ذکر است دبیران مناطق ده‌گانه روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌هایی علوم پزشکی، در سال آتی شورایی تحت عنوان "شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی " تشکیل داده و همه امور مرتبط در این شورا به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد. این شورا به مثابه جمع مشورتی است که پیشنهادات، انتقادات و نظرات مدیران و مسئولان روابط عمومی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را نمایندگی می‌کند.

از جمله وظایف این دبیران تلاش و اهتمام برای توانمندسازی مدیران و مسئولان روابط عمومی منطقه مربوطه و شرکت در کمیته ارزیابی و رتبه‌بندی مفداهای دانشگاهی است.

همچنین اجرای سیاست‌ها و خط مشی‌های اعلام شده از سوی روابط عمومی ستادی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و تشکیل جلسات منظم به منظور ایجاد هماهنگی و انسجام لازم در فعالیت‌های رسانه‌ای منطقه مربوطه از دیگر وظایف دبیران است.

شرکت منظم در جلسات "شورای هماهنگی روابط عمومی‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی" و ارائه گزارش‌های دوره‌ای از فعالیت‌های روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی منطقه مربوطه دیگر وظیفه تعیین شده برای دبیران مناطق خواهد بود.