سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

مسؤولان باید توجه ویژه‌ای به ورزش دانشجویی داشته باشند

عادله برقی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

عادله برقی، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان این‌که مسؤولان باید توجه ویژه‌ای به ورزش دانشجویی داشته باشند، اظهارکرد: دانشجویان به دلیل آن که در طول سال درگیر دروس دانشگاهی هستند به فعالیت ورزشی توجه چندانی نمی‌کنند که با برنامه‌ریزی درست می‌توان آن‌ها را به فعالیت‌های ورزشی ترغیب کرد.

 برقی در گفت وگو با خبرنگار مفدا افزود: دانشجویان نیز با برنامه‌ریزی درست می‌توانند در کنار تحصیل به فعالیت‌های ورزشی نیز بپردازند.
دانشجوی دانشگاه  علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه قبل از اعزام به المپیاد ورزش‌های همگانی تمرینات فشرده‌ای را انجام دادیم ، گفت: مسؤولان تربیت بدنی مشهد شرایط خوبی را برای شرکت در این المپیاد فراهم کردند .
وی تغذیه را بسیار خوب دانست و افزود: متاسفانه شرایط کمیته پزشکی نامناسب بود و با کمبودامکانات مواجه بودند.
بازیکن رشته طناب زنی ادامه داد: سالن مسابقات از خوابگاه‌ها فاصله زیادی داشت و ورزشکاران در رفت و آمد با مشکلات زیادی مواجه بودند.
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه نحوه اطلاع رسانی مسابقات بسیارخوب بوده است، گفت:۳ماه قبل از المپیاد ورزش‌های همگانی از برگزاری آن اطلاع پیدا کردیم .
وی عملکرد داورها دررشته طناب زنی را خوب دانست و بیان کرد: پس ازاطلاع رسانی درمورد مسابقات تصمیم به شرکت دراین مسابقه گرفتم وبعد از آزمون به درخواست مسؤلان درتمرینات شرکت کردم.
دانشجوی دانشگاه  علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه علاقه زیادی به فعالیت‌های ورزشی دارم، افزود: در گذشته نیز در رشته تکواندو شرکت کردم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.