سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶

در حاشیه رونمایی از پنج وبسایت جدید مفدا؛

وبسایت‌های«مفدا» کمک شایانی به انعکاس سریع و دقیق فعالیت‌های دانشگاه‌ها کرده است

دومین نشست مسئولان روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی

مدیر روابط‌عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان، در حاشیه رونمایی از پنج وبسایت جدید مفدا، راه‌اندازی مجموعه وبسایت‌های مفدا در دانشگاه‌های علوم پزشکی را ارزشمند خواند و گفت: این وبسایت‌ها کمک شایانی به انعکاس سریع و دقیق فعالیت‌های مختلف دانشگاه‌های علوم پزشکی به خصوص در رابطه با معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی کرده است.

به گزارش مفدا، سیدعلی آتشی‌پور، مدیر روابط عمومی این دانشکده در ابتدای دومین گردهمایی مسئولان روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به نمایندگی از سایر حاضران در این نشست با ارزشمند خواندن راه‌اندازی مجموعه وبسایت‌های مفدا، گفت: پایش و انعکاس مناسب عملکرد فعالیت‌های دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی به ویژه در معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی به مدد این وبسایت‌ها با سرعت و دقت بسیار بیشتری انجام می‌شود که پیش از این وجود نداشت.

وی که مسئولیت روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده را نیز به عهده دارد، سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده در این مجموعه وبسایت‌ها را بسیار کارامد خواند و گفت: این پویایی و سهولت در استفاده قابل مقایسه با سایر وبسایت‌های دانشگاهی نیست.

مدیر روابط عمومی دانشکده سیرجان در پایان با بیان اینکه استعدادیابی در حوزه تولید محتوای رسانه‌ای نیز با راه‌اندازی این وبسایت‌ها مورد توجه قرار گرفته است، گفت: در این زمینه به ویژه در بین دانشجویان شاهد بازخوردهای بسیار خوبی هستیم.

پس از این سخنان، از  پنج وبسایت اطلاع رسانی «مفدا» ویژه دانشگاه های شوشتر، وارستگان، اوز، سیرجان و تربت جام با حضور مهدی معماری، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت رونمایی شد و به این ترتیب تعداد مجموعه وبسایت های «مفدا» به ۶۸ عدد افزایش یافت.

گفتنی است، دومین گردهمایی مسئولان روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی از صبح امروز، سه‌شنبه دهم اسفندماه در ستاد مرکزی وزارت بهداشت آغاز شده است و تا یازدهم اسفند ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.