دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷

آئین اختتامیه مسابقات آمادگی جسمانی و فوتبال رو میزی برگزار شد/ تبریز و اصفهان رتبه‌های نخست دو رشته

اختتامیه ورزشهای همگانی

آیین اختتامیه و اهدای مدال دومین المپیاد ورزشی همگانی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته‌های آمادگی جسمانی و فوتبال روی میز عصر روز یکشنبه در سالن ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری برگزارشد.

اختتامیه دوم

 به گزارش مفدا، آیین اختتامیه و اهدای مدال دومین المپیاد ورزشی همگانی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته‌های آمادگی جسمانی و فوتبال روی میز عصر روز یکشنبه در سالن ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری برگزارشد.

محمد حسین میرزاراه کوشکی ، رئیس اداره توسعه ورزش های همگانی وزارت بهداشت در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از دکتر حق شناس، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اظهار کرد: امیدوارم با اتمام خوابگاه‌های در حال احداث دانشگاه علوم پزشکی مازندران و فراهم شدن امکانات لازم، المپیادهای بعدی نیز در ساری برگزار شود.
وی با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای برگزاری این مسابقات، گفت: با فراهم شدن امکانات لازم در سال‌های آتی امید است گام های بعدی را استوارتر برداریم.

رئیس اداره توسعه ورزش های همگانی وزارت بهداشت با بیان اینکه برگزیدگان المپیاد ورزش های همگانی وظایف سنگینی در دانشگاه ها دارند، تاکید کرد: دانشجویان باید به حوزه ورزش که سلامت جسمانی و روانی فرد را فراهم می کند، بیشتر توجه کنند که جامعه دانشگاهی ما خالی از ورزش نباشد.
میرزاراه کوشکی یکی از برنامه‌های وزارت بهداشت در سال های آتی را برگزاری این المپیاد به صورت سالانه ویژه دختران و پسران دانست.
عشرت شاه محمدی، رئیس کمیته فنی المپیاد نیز با بیان اینکه در رشته فوتبال رو میزی  ۱۶ دانشگاه شرکت کردند، گفت: این مسابقات به صورت دو نفره برگزار شد.
وی با بیان اینکه ۴۰ دانشگاه علوم پزشکی در رشته آمادگی جسمانی شرکت کردند، افزود: براساس قانون دو نفر از هر دانشگاه می توانستند شرکت کنند که ۷۸ ورزشکار در این مسابقات از سراسر کشور شرکت کردند.


دکتر حق شناس ، معاون دانشجویی علوم پزشکی مازندران ضمن تشکر و قدردانی از مسولان برگزاری این المپیاد، گفت: ورزش می تواند در سلامت جامعه نقش موثری داشته باشد که در وزارتخانه نیز در این حوزه برای نشاط و تندرستی دانشجویان برنامه ریزی‌های خوبیشده است.
وی با بیان اینکه وزارت بهداشت در برگزاری مسابقات جایگاه خوبی در بین دانشگاه‌های کشور دارد، ادامه داد: معتقدم هزینه کردن در بحث ورزشی سرمایه گذاری است و امیدوارم با احداث زیر ساخت های مناسب این مسابقات به نحو مطلوب تری برگزار شود.

نتایج اختتامیه رشته‌های آمادگی جسمانی و فوتبال روی میز

همچنین در این مراسم نفرات اول تا سوم رشته آمادگی جسمانی و فوتبال روی میز مشخص شدند که در رشته آمادگی جسمانی افسانه عظیمی از تبریز مقام نخست، الهام کریمیان دهنوی از اصفهان دوم و فاطمه السادات نژاد الحسینی از یزد سوم شدند.
در رشته فوتبال رومیزی نیز نیلوفر امیربیگی و عاطفه نوذری از اصفهان مقام نخست، مهسا چوگان سلیمی و نسترن حسینی از کرمانشاه دوم و زهرا ظاهر حقیقی و مریم سلیمانی از رفسنجان مقام سوم را کسب کردند.
شایان ذکر است در این مراسم از نفرات چهارم، پنجم و ششم در رشته آمادگی جسمانی تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.