دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳

اولین جلسه "شورای اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی"در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

شورای اطلاع رسانی

اولین جلسه "شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی" دانشگاه علوم پزشکی همدان به ریاست دکتر ابراهیم جلیلی معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، اولین جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان به ریاست دکتر ابراهیم جلیلی، معاون فرهنگی و دانشجویی و دبیری مهدی رضایی مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه و با حضور اعضاء برگزار شد.

در این جلسه دکتر ابراهیم جلیلی به‌عنوان رئیس جلسه توضیحاتی درخصوص تعاملات درون سازمانی و نقش و اهمیت اطلاع رسانی بیان کرد.

در ادامه دبیر شورای اطلاع رسانی، درخصوص پایگاه اطلاع رسانی مفدا توضیحات مبسوطی برای حاضران در جلسه ارایه داد.

مهدی رضایی در ادامه گفت: وب سایت جدید مفدا همدان، در کمترین زمان ممکن، 27 مرداد ماه سال جاری به سایت دانشگاه علوم پزشکی همدان لینک شد و از آن تاریخ این وب سایت جایگزین وب سایت قبلی شد و اخبار و فعالیت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را انعکاس داد.

مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، به مزیت‌های این وب‌سایت اشاره کرد و از اعضای حاضر درخواست کرد پیشنهادات و انتقادات خود را جهت انعکاس به مدیریت روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منتقل کنند تا در این خصوص اقدامات لازم انجام شود.

در پایان اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پیرامون وب سایت مفدا پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.