یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰

کارشناس تربیت بدنی دانشگاه جندی شاپوراهواز:

المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی هر شش ماه یکبار برگزار شود

بهمن قمیشی  سرپرست جندی شاپور اهواز

کارشناس تربیت بدنی دانشگاه جندی شاپوراهواز خواستار برگزاری مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی به صورت هر شش ماه یک‌بار شد و گفت: نحوه اطلاع رسانی این المپیاد بسیار خوب بود و دانشگاه نیز در کمترین فرصت امکانات لازم را در اختیار ورزشکاران قرار داده است.

بهمن قمیشی، کارشناس تربیت بدنی دانشگاه جندی شاپور اهواز  در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان اینکه ورزشکاران این تیم در رشته تنیس روی میز با ورزشکاران اصفهان، نیشابور و بهزیستی به رقابت پرداختند، گفت:  در رقابت نخست مقابل اصفهان ۵-۴ مغلوب شدندودر بازی دوم با بهزیستی با نتیجه ده بر صفر به برتری رسیدند.

وی افزود: بازیکنان دانشگاه جندی شاپور با برتری در مقابل نیشابور به دور بعدی مسابقات صعود کردند.
کارشناس تربیت بدنی دانشگاه جندی شاپور اهواز سطح مسابقات را مطلوب دانست و ادامه داد: با توجه به آمادگی ورزشکاران امید است بتوانیم یکی از سه سکوی قهرمانی را به خود اختصاص دهیم.
قمیشی به محل اسکان ورزشکاران اشاره کرد و گفت: مشکل اصلی ما محل اسکان بود زیرا مسابقات در مجتمع تفریحی، ورزشی و فرهنگی صندوق رفاه وزارت بهداشت برگزار شد و ما که محل اسکان‌مان محل دیگری بود، برای اعزام دانشجویان به محل مسابقه به دلیل نبود وسایل ایاب و ذهاب با مشکل مواجه شدیم.
 وی با اشاره به مراحل آماده‌سازی تیم جندی شاپور اهواز ، بیان داشت: دانشجویان سه هفته قبل از مسابقات به صورت فشرده تمرین کردند همچنین در خوابگاه‌های دانشگاه نیز میز فوتبال رو میزی وجود دارد تا ورزشکاران در زمان استراحت از این امکانات استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.