یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

۲۷ دانشجوی این دانشگاه در قالب ۹ رشته در این المپیاد شرکت کردند

افشه مدیر تربیت بدنی دانشگاه اهواز

افشه، مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه این دانشگاه در ۹ رشته ورزشی در این مسابقات شرکت کرده است ، گفت: ۲۷ دانشجو در رشته‌های فوتبال دستی، دارت، طناب زنی، داژبال، فریزبی، روبیک حضور پیدا کردند.

افشه در گفت وگو با خبرنگار مفدا‏، به آمادگی تیم جندی شاپور برای شرکت در این المپیاد اشاره کرد و گفت: امیدواریم در رشته‌های داژبال، فریزبی و فوتبال دستی مقام کسب کنیم.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام اینکه مراحل اماده سازی واطلاع رسانی در مهر ماه ۱۳۹۵ آغاز شد، افزود: درمهر ماه ورزشکاران برگزیده انتخاب شدند و تمرینات جدی و فشرده از آبان ماه آغاز شد.
وی افزود: اطلاع رسانی این مسابقات با تاخیر انجام شد وچه بهتراطلاع رسانی درجزئیات  مانند قرعه کشی زودترمشخص می شد.
افشه با بیان اینکه محل اسکان برخی تیم ها مطلوب نیست، گفت: محل اسکان  مناسب  نیست و از نظر سرمایی وگرمایشی با مشکل مواجه هستیم.
افشه بحث ایاب و ذهاب را عمده ترین مشکل تیم ها عنوان کرد و افزود: نامشخص بودن مکان وایستگاه های ورزشی مشکل اساسی که امیدواریم به بحث اطلاع رسانی دربخش خدمات بیشتر توجه شود.
افشه با بیان اینکه باتوجه به اینکه اولین دوره این مسابقات در حال برگزاری است انتظار زیادی نداریم، گفت: معتقدم دوره‌های مربیگری را افزایش بدهند وهمچنین دوره‌های باز آموزی برگزار شود.
وی ادامه داد: امیدواریم در سال های آتی این مسابقات در رشته های بیشتری برگزار و دوره‌های کافی آموزشی برای هررشته در نظر گرفته شود.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن تشکر و قدردانی از مسولان برگزاری ، افزود: جمع کردن تعداد زیادی ازورزشکاران  در یک مکان کارسختی است وتشکر ویژه داریم ازکلیه مسئولانی که دراین راه زحمت فراوانی کشیدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.