سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

شهادت سردار سلیمانی آمریکا را به پرتگاه نابودی سوق می‌دهد

مشت آمریکا

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: شهادت سردار سلیمانی اشتباه تاریخی ترامپ و آمریکا بود که آنها را به پرتگاه نابودی سوق می‌دهد.

به گزارش مفدا زاهدان؛ سیدعلی محمدی ایوبی اظهار کرد: شهادت سردار بزرگ انقلاب و محور مقاومت اشتباه تاریخی ترامپ و آمریکا بود که آنها را به پرتگاه نابودی سوق می‌دهد. آتشی که روشن کردند پایگاه‌ها و نظامیان آمریکایی را تبدیل به خاکستر می‌کند.

وی افزود: شکست‌ها و تحقیرهای متعدد آمریکا از سوی جمهوری اسلامی و محور مقاومت، قدرت تفکر و تعقل را از آنها گرفته و آنها دست به دیوانگی زده‌اند؛ از جمله تحقیرهایی که با فرماندهی شهید مظلوم سردار قاسم سلیمانی صورت گرفت نابودیِ داعشی بود که به گفته خود مسئولان آمریکا ساخته دست خودشان بود.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: آنها به زعم خود تلافی این اقدامات را انجام دادند غافل از اینکه خون شیعه هر کجا ریخته شد دامن‌گیر عاملان آن شده است. دشمن ظالم بداند که مجموعه‌ی سپاه صدها قاسم سلیمانی دارد که برای نابودی آمریکا لحظه‌شماری می‌کنند.

محمدی ایوبی عنوان کرد: ترامپ دیوانه با این کارش نشان داد برای نابودی اسرائیل به دست محور مقاومت اشتیاق فراوان دارد و نمی‌تواند منتظر بماند. سر و صدای فعلی ترامپ برای حمله به ایران ناشی از ترس او از اقدام متقابل محور مقاومت نسبت به ترور ناجوانمردانه سردار شهید قاسم سلیمانی می‌باشد، اما به گفته معمار کبیر انقلاب اسلامی آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، بنابراین انتظار می‌رود که مسؤلان به‌شدت با آمریکا برخورد کنند. 

وی خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان این ترور ناجوانمردانه را به شدت محکوم کرده و امیدوار است برکت این خون‌های پاک زمینه‌ساز ظهور منجی عالم بشریت را فراهم سازد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.