سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از مجتمع صندوق رفاه دانشجویان

۱

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در قالب سفر دو روزه خود به استان مازندران، عصر روز گذشته (دوشنبه) ۱۶ دی ماه از بخش‌های مختلف مجتمع فرهنگی، ورزشی و آموزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری دیدن کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه عصر دیروز (دوشنبه) ۱۶ دی ماه در قالب سفر دو روزه به استان مازندران از بخش‌های مختلف مجتمع فرهنگی، ورزشی و آموزشی صندوق رفاه دانشجویان واقع در خزرآباد ساری دیدن کرد.

در این بازدید مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، ، دکتر حسن زائری لطف مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سرپرست اداره کل فرهنگی، محمد علی شهامی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع صندوق رفاه دانشجویان، بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان ، حجت حجازی زاده رئیس اداره نشریات و تشکل‌های اسلامی، معاون وزیر بهداشت  را همراهی و مشایعت کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت همچنین از سالن آمفی تئاتر و اجتماعات صندوق رفاه دانشجویان، سالن سرپوشیده و همچنین استخر و باشگاه بدنسازی این مجتمع دیدن کرد. همچنین دکتر لاری از  سالن تفریحات و سرگرمی این مجتمع دیدن کرد.

معاون وزیر بهداشت در بازدید از بخش‌های مختلف مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، با اشاره به ظرفیت و امکانات مطلوب این مجتمع برای استفاده از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و همچنین کارکنان ادارات و نهادهای تابعه وزارت بهداشت، بر استفاده از این ظرفیت‌ها در برگزاری مراسم‌های مختلف از جمله المپیادهای ورزشی، جشنواره‌های علمی و برگزاری همایش‌ها و  نشست‌های مختلف تاکید کرد.

دکتر لاری و هیات همراه امروز سه شنبه ۱۷ دی ماه قرار است از دانشگاه علوم پزشکی بابل دیدن کند و در بدو ورود به این دانشگاه در قالب نشستی، با رئیس این دانشگاه و همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی و دیگر مسوولان این دانشگاه دیدار کند.

بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی و فضاهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل، حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه و قرائت فاتحه، بازدید از سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی بابل و همچنین دیدار با نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه از جمله کانون‌های فرهنگی، تشکل‌های دانشجویی، نشریات دانشجویی، شورای صنفی، انجمن‌های علمی و... از جمله برنامه‌های این سفر است. همچنین مقرر است در  پایان این سفر، معاون وزیر بهداشت با اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بابل دیدار کند.

گفتنی است، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در ماه‌های اخیر، در قالب سفرهای استانی، از دانشگاه‌های علوم پزشکی زنجان، البرز، قم، اراک، سمنان، ارومیه، خوی، گلستان، ایلام و.... بازدید کرده است و طی دیدار با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی و همچنین بازدید از سلف و خوابگاه‌های دانشگاه‌های مذکور، از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.