شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

امضای تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و کمیته امداد استان برای کمک به ساخت مسکن برای سیل زدگان

semnan

در راستای اجرای پویش همدلی و کمک برای ساخت مسکن برای سیل زدگان، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و کمیته امداد استان به امضا رسید.

به گزارش مفدا استان سمنان، دبیرکل کمیته امداد استان سمنان با "دکتر دانائی" رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و "دکتر حاجی حسنی" معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با هدف امضای تفاهم نامه فی مابین دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و کمیته امداد استان، دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس دانشگاه علوم پشکی استان سمنان ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و خیر مقدم به مدیرکل کمیته امداد استان سمنان و هیئت همراه، بیان داشت: خدمت رسانی به مردم شریف به ویژه مردم مناطق محروم از وظایف اصلی حوزه سلامت است و با انعقاد تفاهم نامه کمک به ساخت مسکن برای سیل زدگان استان سمنان امیدوارم همچون گذشته در انجام وظایف این حوزه سربلند باشیم. 

دانائی گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حوزه پیشگیری نگاه عمیق و ویژه‌ای دارد و باید سواد سلامت مردم را افزایش داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: اجرای طرح "هرخانه یک پایگاه سلامت" در شهر سمنان در حال اجرا است. اجرای طرح های آموزشی همچون این طرح در افزایش سطح سواد مردم در حوزه سلامت بسیار مهم و تاثیرگذار است.

دانائی تصریح کرد: گروه های جهادی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با برنامه و با حضور در مناطق کم برخورددار علاوه بر انجام فعالیت های درمانی، آسیب های اجتماعی منطقه را شناسایی و  در جهت رفع این مسائل تلاش می نماید.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ضمن قدردانی از تعامل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بیان داشت: انعقاد تفاهم نامه با این دانشگاه گامی بلند برای رفع مسائل برای سیل زدگان استان در منطقه کالپوش می باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم با همکاری یکدیگر نیازهای مردم شریف و آسیب های اجتماعی این مناطق را بیش از پیش کاهش دهیم.

در ادامه جلسه تفاهم نامه اجرای پویش همدلی و کمک برای ساخت مسکن برای سیل زدگان استان سمنان فی مابین دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با کمیته امداد استان به امضای طرفین رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.