چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

تقدیر از دانشجویان برگزیده ورزشی مسابقات هفته تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

مسابقات ورزشی

تقدیر از برگزیدگان ورزشی مسابقات هفته تربیت بدنی توسط معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام شد.

به گزارش مفدا زاهدان؛ دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه در این برنامه با تقدیر از دانشجویانی که با حضور در این گونه محافل ورزشی در راستای سلامت جسم و روح خود گام بر می دارند، گفت: توصیه رهبر معظم انقلاب “تحصیل، تهذیب و ورزش” است که این سه محور باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد و افزود: با توجه به ظرفیت ها و امکانات ایجاد شده در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و تلاش و پشتکار شما دانشجویان عزیز امیدوارم این موفقیت ها از سوی دانشجویان ورزشکار دانشگاه، تداوم یابد و شاهد موفقیت شما در سطح کشور باشیم.

دکتر انصاری مقدم با برنامه حرکت کردن مربیان تربیت بدنی را در عصر حاضر تضمین کننده سلامتی فردای جوانان و جامعه سالم آینده دانست.

در ادامه ایشان این مراسم را عرض خدا قوت به دانشجویان حاضر دانست و گفت: ارتقای جایگاه تربیت بدنی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به واسطه زحمات و کسب مقام های شایسته شما عزیزان است

در پایان ضمن تجلیل از منتخبین مسابقات هفته تربیت بدنی با اشاره به این نکته که جامعه ای سالم است که به تحرک مردم و ورزش های قهرمانی اهمیت دهد افزود: وظیفه ما در حال حاضر که دیگر چون گذشته تحرک بدنی در میان مردم حاکم نیست بسیار خطیر است به همین منظور و در راستای مبارزه با بیماری ها و رواج زندگی سالم باید برای فعالیت های بدنی دانشجویان برنامه های متعددی داشته باشیم.

گفتنی است؛ با توجه به تعطیلی دانشجویان به منظور آمادگی در امتحانات، از دانشجویانی که در خوابگاه حضور داشتند تقدیر به عمل آمد و دیگر دانشجویان می توانند برای دریافت هدیه خود به دفتر مدیریت تربیت بدنی در ساختمان مرکزی طبقه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی مراجعه کنند.

شایان ذکر است تعداد افرادی که در مسابقات هفته تربیت بدنی موفق به کسب مقام شدند 79 نفر دانشجو پسر و تعداد61 نفر دانشجو دختر در رشته های مختلف ورزشی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.