سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴

تقدیر دانشجویان زاهدانی از وزیر بهداشت

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان طی بیانیه‌ای از دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت، تقدیر کرد. 

به گزارش مفدا، انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درباره مسایل بهداشتی ودرمانی در این استان، بیانیه‌ای صادر و در آن از وزیر بهداشت تقدیر کرد. 
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: 
استان سیستان وبلوچستان یکی از محروم‌ترین استان‌های کشور است و همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان شرایط این استان را در هر مساله سخت‌تر نموده، خوشبختانه مدتی است که در دولت فعلی در بحث درمان کارها و طرح های عمرانی چشمگیری اجرا می‌شود که حتی می‌توان گفت وزیر فعلی بهداشت به اندازه چندین دولت در این استان پروژه وطرح عمرانی اجرا کرده است.
قبل از طرح تحول سلامت شاهد این بودیم که به دلیل فقر، افراد بیمار به بیمارستان‌ها مراجعه نمی‌کردند اما بعد از طرح تحول در استان شاهد هستیم که مردم راحت تر برای کارهای درمانی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند؛ از جمله خدمات چشمگیری که می‌توان به آنها اشاره کرد، اورژانس هوایی، اورژانس موتوری، بوده است.
انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان وظیفه خود می‌داند به نمایندگی از دانشجویان و مردم شریف استان از زحمات وزیر بهداشت  تقدیر و تشکر نمایید؛ ما خواستار این هستیم که تا آخر با همین روحیه جهادی به استان توجه داشته باشند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.