شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷

مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان برگزار کرد؛

همایش زندگی هدفمند ( طراحی آینده ای موفق)

همایش زندگی موفق دانشگاه علوم پزشکی لرستان

همایش زندگی هدفمند ( طراحی آینده ای موفق) با سخرانی دکتر شاهین فرهنگ با همت مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان، در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار گردید.

همایش زندگی هدفمند (طراحی آینده ای موفق) با سخرانی دکتر شاهین فرهنگ با همت مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان، ۲۵ بهمن ماه در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با استقبال پرشور دانشجویان برگزار گردید.

در این همایش دکتر شیخیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، جمعی از مسئولین فرهنگی، دانشجویان رشته های پزشکی، پیراپزشکی و بهداشتی حضور داشتند. دکتر شاهین فرهنگ روانشناس و از اساتید دانشگاه تهران می باشد که با ارائه  عناوینی با موضوع هدف، مقاصد و آمال زندگی بحث را به سمت اصلاح عادات و فرهنگ های اشتباه در زندگی هدایت کرد.

وی قسمت اول سخنان خود را به بحث پیرامون مشخص نمودن اهداف زندگی، تقسیم اهداف  به مادی و معنوی و خرد کردن اهداف جهت دستیابی به آن، آغاز نمود. در بخش بعدی برنامه در خصوص نگاهی نو به زندگی و قوانین دستیابی به موفقیت صحبت نمود وی سه قانون را برای انسانهای موفق برشمرد:

  قانون اول برای انسان های موفق همیشه راه حل وجود دارد.

قانون دوم: هیچگاه برای خودمان قوانین دست و پا گیر تعیین نکنیم.

قانون سوم: برای انسان های موفق هیچ نقطه پایانی وجود ندارد.

در ابتدای همایش کلیپی از خدمات اداره مشاوره و معرفی طرح پایش سلامت روان پخش شد. در پایان نیز بروشور مهارت تصمیم گیری نیز که توسط اداره مشاوره تهیه شده بود بین دانشجویان توزیع گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.