شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:

شیوه زندگی شهداء، دارای درس ها و آموزه های بسیار ارزشمندیست که هیچ مدیر و مسئولی نباید از درک چنین تعالیمی غفلت ورزد

دیدار با خانوادهء شهید قادری

دیمی خطاب به همسر شهید قادری اظهار داشت: شما همسران شهداء، بار عظیمی از مسئولیت را بر دوش داشته اید و پیش و بعد از شهادت همسران خود این بزرگواری های شما ادامه یافت و گواه موفقیت و پیروزی شما در این راه سخت، تربیت و پرورش فرزندان برومند و مومن می باشد که تقدیم جامعه داشته اید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مدیران و مسئولین معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با خانواده معظم یکی از شهدای دوران دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کردند.

مدیر تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره اینگونه توضیح داد: این دیدار که در قالب دیدارهای برنامه ریزی شده و بر اساس تقویم مصوب در شورای مدیران این معاونت صورت پذیرفت توسط واحد شاهد و ایثارگران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه هماهنگی و نهایی گردید.

حجت الاسلام علی اصغر دیمی ادامه داد: دیدار و دلجویی از خانواده معظم شهداء دارای درس ها و آموزه های بسیار ارزشمندیست که هیچ مدیر و مسئولی نباید از درک چنین تعالیمی غفلت ورزد.

دیمی گفت: با توجه به ارزش والا و مقام معنوی خانوادهء معظم شهداء و نقش بسیار ارزنده ای که خانوادهء بزرگوار این عزیزان در مورد نشر و انتشار ارزش های دوران دفاع مقدس ایفاء می نمایند، ارج نهی و توجه به این بزرگواران از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی خطاب به همسر شهید قادری اظهار داشت: شما همسران شهداء، بار عظیمی از مسئولیت را بر دوش داشته اید و پیش و بعد از شهادت همسران خود این بزرگواری های شما ادامه یافت و گواه موفقیت و پیروزی شما در این راه سخت، تربیت و پرورش فرزندان برومند و مومن می باشد که تقدیم جامعه داشته اید.

در این دیدار صمیمانه، فرزند شهید قادری نیز ضمن تقدیر از برنامه ریزی این دیدار اظهار داشت: حضور هموطنان و دیدار بزرگواران از ادارات و نهادهای گوناگون باعث مسرت و دلگرمی خانوادهء شهداء گشته و نیرویی مضاعف به آنان می بخشد.

شهید لطف الله قادری، کارمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شاغل در بیمارستان شهید فقیهی بود که در سن ۳۷ سالگی در عملیات کربلا در منطقهء جنگی فاو به ملکوت اعلاء پیوست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.