شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹

روزهای پایانی ثبت‌نام در جشنواره تیتر ۱۰؛

۳۰ بهمن ماه؛ آخرین فرصت رفع نقص و ثبت نهایی آثار/هشتم اسفند نتایج مرحله اول داوری در بخش نشریات اعلام می‌شود

نشریات دانشجویی

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی ثبت‌نام در دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی، شرکت‌کنندگان در این جشنواره تنها تا ۳۰ بهمن فرصت دارند تا آثار خود را ثبت نهایی کنند، همچنین هشتم اسفندماه مرحله اول داوری‌ها اعلام می‌شود.

به گزارش مفدا، دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی روزهای پایانی مهلت ثبت‌نام خود را پشت سر می‌گذارد و این جشنواره کشوری که یکی از مهمترین جشنواره‌های سراسری دانشجویی است، با استقبال دانشجویان از سراسر دانشگاه‌های کشور مواجه شده است.با توجه به اینکه آخرین مهلت ارسال نهایی آثار ۳۰ بهمن ماه است، آثاری که در سامانه تیتر۱۰ «ذخیره موقت» هستند و یا توسط کارشناس‌های دانشگاه‌ها ناقص دانسته شده‌اند و به حساب کاربری شرکت‌کنندگان بازگشته‌اند، تا پایان ماه جاری فرصت دارند که نسبت به ثبت نهایی اثر خود اقدام کنند.
طبق اعلام دبیرخانه «تیتر۱۰» شرکت‌کنندگانی که تا ۳۰ بهمن ماه نسبت به رفع نقص و ثبت نهایی آثار خود اقدام نکنند، دیگر امکان ویرایش اثر خود را نخواهند داشت و وارد مراحل تایید اثر و داوری نمی‌شوند.

همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «تیتر۱۰» هشتم اسفند ماه نتایج مرحله اول داوری بخش «نشریات برگزیده» اعلام می‎شود و پیرو آن صاحبان ۴۰ نشریه برگزیده در هر رسته از هشتم تا یازدهم اسفند فرصت دارند، نسخه چاپی نشریه خود را به دبیرخانه جشنواره تیتر۱۰ ارسال کنند.  در صورت عدم ارسال نسخه چاپی در مدت مذکور، نشریه از مراحل بعدی داوری کنار گذاشته می‌شود.
 لازم به ذکر است، طبق اعلام دبیرخانه جشنواره،  ارسال پستی صرفا مختص بخش نشریات برگزیده است و داوری در سایر بخش‌های جشنواره بر اساس نسخه‌ای که در سامانه بارگذاری شده است انجام می‌شود و نیازی به ارسال نسخه چاپی نیست.
 صاحبان نشریات برگزیده جهت تسریع در روند ارسال نسخه‌های چاپی نشریات و اطمینان از رسیدن آثار در تاریخ تعیین شده، بهتر است از سیستم پستی ویژه(SPS) استفاده کنند.
آدرس پستی دبیرخانه جشنواره تیتر ۱۰:  تهران، شهرک قدس، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، بلوار ایوانک، وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، بلوک A طبقه چهارم، اداره کل فرهنگی.

همچنین متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به سامانه جشنواره  اینجا کلیک کنند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.