دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

در آستانه روز دانشجو؛

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از خوابگاه‌های دانشجویی بازدید کرد

بازديد _ دکتر محرري

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در خوابگاه‌های دختران بهارستان یک، دو ، سه و چهار از اتاق‌های خوابگاه و سایر امکانات خوابگاهی بازدید کرد و از نزدیک با دانشجویان دیدار و از مشکلات سکونت آنها در خوابگاه‌ها مطلع شد.

به گزارش مفدا مشهد، ۱۰ آذر ماه ۹۸ "دکتر فاطمه محرری" سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از خوابگاه‌های دانشجویی دختران کوی پردیس بازدید کرد.

در این بازدید سه ساعته که مدیر دانشجویی و تنی چند از مسئولان کوی پردیس وی را همراهی می‌کردند، دکتر محرری با حضور در خوابگاه‌های بهارستان یک، دو ، سه و چهار به طور سرزده از اتاق‌های خوابگاه بازدید کرد و از نزدیک با دانشجویان دیدار و از مشکلات سکونت آنها در خوابگاه‌ها مطلع شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این بازدید از آشپزخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها نیز بازدید کرد و در جریان بازسازی‌های اخیر این اماکن قرار گرفت.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در این بازدید، با اظهار امیدورای از ادامه روند کاری موجود و بهبود بخشیدن آن تاکید کرد:خوابگاه باید محل آرامش و آسایش دانشجویان باشد. وی افزود: رضایت نسبی دانشجویان از شرایط خوابگاه ها حاکی از آن است که این مجموعه تا کنون تمام تلاش خود را درجهت هرچه بهتر شدن شرایط خوابگاه ها و کسب رضایت دانشجویان به کاربرده اند؛ و در این عرصه موفق بوده است.

دکتر محرری ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همکاران اداره امور خوابگاه‌ها، خاطر نشان کرد: وجود خدمات رفاهی از قبیل فروشگاه، سالن رایانه، آرایشگاه، خیاطی، سالن بدن سازی و زمین ورزشی اختصاصی در مجموعه خوابگاه‌های دختران بیانگر توجه مسئولان به تامین امکانات مورد نیاز دانشجویان می‌باشد و از این پس نیز این روند با سرعت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت. وی ادامه داد: با توجه به اینکه تا کنون پیگیر تمام مطالبات دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها بوده ایم از این پس نیز جهت هرچه بهتر شدن شرایط خوابگاه‌ها تمام تلاش خود را به کار خواهیم برد.

در این بازدید، صالح مقدم مدیر امور دانشجویی نیز ضمن گفتگو با دانشجویان خاطر نشان کرد: دانشجویان آینده این مرز و بوم هستند و تلاش ما در جهت تجهیز کامل تمامی خوابگاه‌ها همچان ادامه خواهد یافت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.