یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷

"کارگاه الفبای سرمایه گذاری" برگزار شد

کارگاه الفبای سرمایه گذاری

از سری برنامه های هفته فرهنگی دانشگاه، "کارگاه الفبای سرمایه گذاری" به همت کانون اسکناس و با استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گردید.

به گزارش مفدا تبریز، کارگاه "الفبای سرمایه گذاری" به همت کانون اسکناس در هفته فرهنگی دانشگاه در اتاق جلسات مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. 

این کارگاه با شرکت حدود بیست و پنج نفر از دانشجویان علاقه مند و با مدرسی استاد هوشنگ نجاتی، تحلیل گر و مدرس دوره های تکنیکال و بنیادی بورس تشکیل گردید. 

بهترین روش های سرمایه گذاری پول و سرمایه، آموزش درباره بورس و نحوه صحیح سرمایه گذاری از جمله مواردی بود که توسط استاد هوشنگ نجاتی برای شرکت کنندگان در این کارگاه ارائه گردید.

همچنین مدرس این کارگاه در ادامه سخنانش به ارائه توضیحاتی درباره سود و زیان در بورس، نحوه ثبت نام در بورس و نحوه صحیح حفظ پول پرداخت. 

استاد هوشنگ نجاتی در ادامه این کارگاه برای موفقیت شرکت کنندگان و آشنایی بیشتر آنها با رمز و راز دنیای پول و سرمایه برای حاضران کتاب و فیلم معرفی کرد. فیلم های "بنیان گذار"، "گرگ وال استریت" و "دوباره زندگی" و همچنین کتاب های "اثر مرکب"، "پدر پولدار، پدر بی پول" و "چگونه راز، زندگی ام را متحول کرد" توسط وی معرفی گردید. 

گفتنی است کانون اسکناس، اولین و تنها مجموعه اقتصادی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور است و هدف آن فرصتی برای آموزش بیشتر و سرمایه گذاری بهتر تمامی دانشجویان معرفی شده است. 

دانشجویان علاقه مند می توانند اخبار و برنامه های این کانون را از طریق کانال اطلاع رسانی به نشانی eskenas_tbzmed@ پیگیری نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.