یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲

برگزاری جلسه کانون خیریه باران مهر مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

جلسه کانون خیریه باران مهر - گناباد

جلسه شورای مرکزی کانون خیریه باران مهر مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ظهر امروز یکشنبه دهم آذرماه در محل دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا - گناباد، دکتر محمدحسن مینوئیان حقیقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این جلسه ضمن خیر مقدم، از اقدامات و همکاری های انجام شده توسط این کانون، علی الخصوص کمک در پویش ملی بهار همدلی تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه حسین توکلی ثانی مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز در این جلسه گفت: این کانون بایستی در خصوص تشکیل مجمع عمومی اقدام نموده و اعضای شورای مرکزی نیز باید جلسات مستمری را در طول ماه برگزار و برای ترم آینده نیز برنامه ریزی نمایند.

وی ادامه داد: به لحاظ اینکه دبیر کانون به عنوان یکی از اعضای ستاد اردوهای جهادی بوده، می بایست در جلسات این ستاد حضور مستمری داشته باشد و در بخش های عام المنفعه نقش ایفا کند؛ ضمن اینکه می تواند با هدف محرومیت زدایی در برنامه های خیرخواهانه سایر کانون ها نیز مشارکت داشته باشد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه سید جواد مجتبوی مسئول کانون خیریه باران مهر مدیریت عالی فرهنگی دانشگاه، هدف از برگزاری این جلسه را تقدیر از اعضای کانون و نیز برنامه ریزی در جهت فعالیت های قابل انجام عنوان کرد.

در پایان فعالیتهای کانون خیریه توسط آقای صلاحی دبیر کانون خیریه باران مهر مدیریت عالی فرهنگی دانشگاه در گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط این کانون، پیشنهاد برگزاری بازارچه خیریه دانشجویی باران مهر را ارائه که پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد این بازارچه در ۱۸ آذرماه جاری راه اندازی شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.