یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴

مسئول کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مطرح کرد؛

رشد کمی و کیفی آثار دانشجویان شرکت کننده در کلاس های طراحی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

کلاس های طراحی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مسئول کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: آثار دانشجویان شرکت کننده در کلاس های طراحی این دانشگاه، از نظر کمی و کیفی رشد داشته است.

حامد مختاریان دلوئی در گفت و گو با مفدا – گناباد، اظهار کرد: این کلاس ها توسط خانم هدی گرامی و آقای امید حسین پور از نقاشان مطرح شهرستان در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه تا الان ۲۰ جلسه برگزار و این دوره تا پایان ترم جاری ادامه دارد، اضافه کرد: در این کلاس ها، طراحی پرتره با تکنیک سیاه قلم و نقاشی با مداد رنگی و آبرنگ آموزش داده می شود.

مسئول کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی دانشگاه علوم پزشکی گناباد هدف از برگزاری این کلاس ها را توانمندسازی دانشجویان در حوزه های هنری و حضور در جشنواره ها و مسابقات بین المللی عنوان کرد و افزود: این کلاس ها نقش بسزایی در غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و آمادگی آنان برای حضور در بازار کار داشته است.

مختاریان با بیان اینکه این کلاس ها در هر ترم در این دانشگاه برگزار می شود، تصریح کرد: خوشبختانه در هر دوره برگزاری این کلاس ها شاهد استقبال خوب دانشجویان دانشگاه هستیم.

مسئول کانون هنر خواجه اختیار منشی گنابادی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه با ۱۱۳۸ اثر در رشته هنرهای تجسمی در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ شرکت نموده که بیشترین آثار را به خود اختصاص داده و در مرحله کشوری نیز دو اثر مقام دوم را کسب نموده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.