یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

با مشارکت نمایندگان تمامی طیف های دانشجویی فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

دومین جلسه هماهنگی ها برای برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی ها برای برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو

آخرین ساعات عصر روز شنبه نهم آذرماه دومین جلسه هماهنگی ها برای برنامه بزگداشت روزدانشجو برگزار و دانشجویان طیفه های مختلف در خصوص جزئیات برنامه تصمیم های لازم را اتخاذ کردند.

به گزارش مفدا زنجان، نمایندگان دانشجویان از طیف های مختلف و تشکل های دانشجویی برنامه های مراسم روز ۱۶ آذر را مورد بررسی قرار دادند و درباره جزئیات و نحوه برگزاری مراسم بحث شد. در این جلسه دانشجویان فرایند اجرای برنامه و شکل آن، برنامه های مورد نظر اجرایی در مراسم، سخنرانان مراسم، تعیین تیم های دانشجویی درگیر در اجرا و جزئیات دیگری که برای اجرا مراسم مورد نیاز است را مورد بررسی قرار دادند.

بر اساس تصمیم شورای مرکزی برگزاری مراسم روز دانشجو این برنامه عصر روز یکشنبه ۱۷ آذر در سالن روزبه برگزار خواهد شد و بر این اساس سرویس های خوابگاه از ساعت ۱۹و۳۰ حرکت کرده و برنامه از ساعت۲۰ آغاز میشود. دانشجویان پیشنهاد توزیع شام زودتر از موعد مقرر را تصویب کردند و برای اجرا به نماینده شورای صنفی اعلام کردند. همچنین پیشنهاد برقراری سرویس حمل و نقل برای مسیرهای اصلی شهر در صورت تقاضای جمعی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تعداد ایستگاه در مسیرهای اصلی شهر تعیین و به اطلاع دانشجویان بومی برسد تا آنها نیز از این برنامه بهرمند شوند.

دکتر مصطفی محمدی جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی که برای لحظاتی در این جلسه حاضر شد با اشاره به تصمیم عدم دخالت مسئولین و معاونت در اجرای کم و کیف برنامه این روز، تجربه های خود را از جنبه راهنمایی به جمع ارائه کرد اما تاکید داشت که هر تصمیمی که جمع بگیرد معاونت در اجرای آن به دانشجویان کمک خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.