یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

به مناسبت روز معلول انجام شد؛

ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مددجویان مجتمع خیریه فاطمه الزهرا(س) جهرم به مناسبت روز معلول

بازدید مرکز الزهرا جهرم

پرسنل حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی این دانشگاه به مناسبت روز معلول از مجتمع خیریه فاطمه الزهرا(س) شهرستان بازدید و خدمات بهداشتی درمانی به مددجویان این مرکز ارائه دادند.

به گزارش مفدا جهرم، به مناسبت ۱۲ آذرماه و روز معلول، پرسنل حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه، از مجتمع خیریه فاطمه الزهرا (س) شهرستان بازدید و خدمات بهداشتی درمانی از قبیل ویزیت پزشک، دندانپزشکی، ارزیابی فشار خون و قند خون، مشاوره تغذیه و روان و ... به مددجویان ارائه دادند.

گفتنی است، اشتغال معلولین، یکی از دغدغه‌های آنهاست که از دو جنبه اقتصادی و روانی تأثیر بسیار زیادی در افزایش اعتماد و عزت نفس معلولین دارد.

از اینرو برپایی نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی معلولین در مجتمع خیریه فاطمه الزهرا(س)، برگزاری مراسم شاد و جشن تولد برای معلولین از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.

جهت بازدید و خرید از این نمایشگاه و اقدام خداپسندانه به آدرس: جهرم،شهرک انقلاب،خیابان آزادی،نبش کوچه ۱۴ مراجعه شود . همچنین شماره تلفن: ۵۴۲۷۵۰۲۴  در اختیار مراجعین محترم خواهد بود .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.