یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

انواع ارتباطات در زندگی دانشجویی تجزیه و تحلیل شد

ایدز

کارگاه مهارت زندگی در دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بهشتی، مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه کارگاه آموزشی مهارت زندگی را در دانشکده علوم توانبخشی ویژه دانشجویان ورودی جدید رشته کاردرمانی و شنوایی سنجی برگزار کرد.

در همین راستا بانی بزرگ روانشناس مرکز مشاوره و مدرس کارگاه در این باره افزود: امروزه به دلیل ایجاد تغییرات عمیق در شیوه زندگی فردی و اجتماعی، بسیاری از افراد در رویارویی با رویداد های زندگی فاقد توانایی های لازم هستند و همین امر آنان را در مواجه با مسایل و مشکلات زندگی روزمره آسیب پذیر کرده است. وی گفت: مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی و اجتماعی به افراد آموزش داده می شود که فرد را قادر می سازد به طور موثر با مسایل و مشکلات زندگی روزمره رو به رو شود به همین علت نو دانشجویان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و لزوم آموزش به آنان بیش از پیش احساس می شود.

همچنین در این کارگاه آموزشی به عناوینی مانند تعریف ارتباط موثر، انواع ارتباطات در زندگی دانشجویی و نحوه برقراری ارتباط موثر و ... پرداخته شد که به منظور یادگیری بهتر در حین آموزش، فعالیت های گروهی مرتبط با این آموزش ها هم اجرا شد.

خبرنگار: علی چگینی

رابط خبری مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.