شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱

بازدید معاون وزیر بهداشت از خوابگاه‌، مسجد درحال احداث و فضاهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی قم

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و درمان از مجتمع دانشگاهی پردیس علوم پزشکی بازدید کردند

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت روز چهارشنبه ششم آذرماه در پایان سفر یک روزه خود به استان قم، از خوابگاه دخترانه «کوثر» دانشگاه علوم پزشکی قم و همچنین مسجد در حال احداث و نیز مجموعه ورزشی شهید میرزایی دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت روز چهارشنبه ششم آذرماه در پایان سفر یک روزه خود به استان قم، از خوابگاه دخترانه «کوثر» دانشگاه علوم پزشکی قم و همچنین مسجد در حال احداث ( مسجد فاطمه زهرا) و نیز مجموعه ورزشی شهید میرزایی دانشگاه بازدید کرد.

معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت، عصر روز چهارشنبه ششم آذرماه پس از حضور در مزار شهدای گمنام پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از خوابگاه دخترانه کوثر دانشگاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات، مطالبات و نیازهای دانشجویان در حوزه صنفی و رفاهی قرار گرفت و دقایقی با دانشجویان ساکن این خوابگاه به گفت وگو نشست.

همچنین دکتر لاری از بخش‌های مختلف مجموعه ورزشی شهید میرزایی دانشگاه علوم پزشکی قم از جمله سالن تیراندازی، سالن چند منظوره، سالن بدنسازی و... دیدن کرد و پیگیر مشکلات و کمبودهای این مجموعه ورزشی شد. یکی از مشکلات جدی این مجموعه ورزشی، نبود سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب است که مشکلاتی برای ورزشکاران ایجاد می‌کند. دکتر سیامک محبی معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در جریان بازدید معاون وزیر از « مجموعه ورزشی شهید میرزایی» خواستار تخصیص اعتبارات لازم جهت رفع مشکل سیستم گرمایشی و سرمایشی این مجموعه شد که معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت قول مساعدی جهت تخصیص اعتبار لازم برای  رفع مشکل این ورزشگاه دادند.

بازدید از مسجد در حال احداث واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم که دارای هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی است، از جمله برنامه‌های دیگر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بود.

همچنین مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، همزمان با این بازدیدها، از خوابگاه‌ دختران و پسران دانشگاه علوم پزشکی قم و همچنین سلف سرویس دانشگاه بازدید کرد.

دیدار با « دکتر محمد رضا قدیر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و دیگر مسؤولان این دانشگاه و سرو صبحانه کاری، دیدار با نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در سالن امام علی(ع) و همچنین دیدار با حضرت « آیت‌الله العظمی جوادی آملی» در دفتر ایشان، از جمله دیگر برنامه‌های این سفر بود که صبح روز چهارشنبه ششم آذرماه انجام شد.

گفتنی است، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در ماه‌های اخیر، در قالب سفرهای استانی، از دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان، ارومیه، خوی، گلستان و.... بازدید کرده است و طی دیدار با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی و همچنین بازدید از سلف و خوابگاه‌های دانشگاه‌های مذکور، از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.