چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

ازحضور پررنگ گروه‌های جهادی تا گزارش‌های مختلف خبرنگاران مفدا با زلزله‌زدگان سراب

سراب

از لحضات ابتدایی زلزله دانشجویان دانشکده علوم پزشکی سراب به صورت خودجوش در یاری رساندن به هموطنان آسیب دیده حاضر شدند، خبرنگاران مفدا سراب نیز با حضور در چادرها و محل‌های اسکان موقت زلزله زدگان، به انعکاس مشکلات آنها پرداختند.

به گزارش مفدا سراب، "دکتر عباس مجدی" معاون آموزشی، پژوهشی فرهنگی و دانشجوئی دانشکده علوم پزشکی سراب در حاشیه بازدید از روستای زلزله زده ترشاب سراب گفت: از همان لحضات ابتدایی دانشجویان به صورت خودجوش در یاری رساندن به هموطنان آسیب دیده حاضر شدند.

دکتر مجدی افزود: حضور دانشجویان پرستاری و فوریت پزشکی در کمک به مصدومان حادثه در بیمارستان امام خمینی ره سراب به صورتی بود که مورد توجه رییس دانشکده علوم پزشکی سراب قرارگرفت و وی در جلسات مختلف ستاد مدیریت بحران شهرستان، از نقش پررنگ دانشجویان تجلیل کرده و این حضور را بسیار اثربخش اعلام کرد.

رئیس ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی سراب در ادامه سخنانش از حضور گروه‌های جهادی شهدای گمنام، همتایاران سلامت و شهید رضوانی و همچنین انجمن‌های علمی بهداشت و فوریت‌های پزشکی در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: این حضور ادامه دار خواهد بود.

معاون آموزشی، پژوهشی فرهنگی و دانشجوئی دانشکده علوم پزشکی سراب از نقش فعال خبرنگاران مفدا سراب در انعکاس مشکلات مردم زلزله زده به خصوص در حوزه سلامت نیز قدردانی کرد.

گروه جهادی
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.