دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

دهمین سیمرغ، در شیراز آشیانه کرد

سیمرغ

بر اساس اعلان رسمی دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۲۳۵/۵ امتیاز موفق به کسب رتبه نخست این جشنواره شد.

به گزارش مفدا شیراز، جایزه نخست دهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری سیمرغ به دانشگاه علوم پزشکی شیراز رسید.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: بر اساس اعلان رسمی دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ، رتبه نخست این معتبرترین رویداد فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اختصاص یافت.

دکتر کوروش عزیزی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب مجموع ۲۳۵/۵ امتیاز توانست رتبه برتر این جشنواره فرهنگی و هنری را از آن خود ساخته و برگ دیگری بر دفتر سراسر افتخار این دانشگاه بیفزاید.

وی افزود: این جشنواره در سه بخش مجزای دانشجویان، کارکنان و اساتید برگزار می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانست تا در هر سه بخش افتخار آفرین بوده و جوائز بسیاری را از آن خود سازد.

عزیزی با یادآوری این موضوع که در این دوره از جشنواره، دانشگاه علوم پزشکی شیراز بزرگترین کاروان را راهی تهران کرده بود، اظهار داشت: کاروان این دانشگاه با حضور ۱۱۶ عضو هنرمند توانست در بخش‌های متنوع فرهنگی و هنری این جشنواره خوش بدرخشد و جوائز و مقام های زیادی را به دست بیاورد.

وی گفت: بر اساس رتبه‌های اعلام شده از سوی دبیرخانه این جشنواره، دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز و مشهد نیز توانستند هر یک با کسب ۲۰۳/۵ و ۱۵۳/۵ به ترتیب رتبه های دوم و سوم جشنواره را از آن خود سازند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اظهار خرسندی از تلاش‌های یکایک اعضاء شرکت کننده در این جشنواره، کارکنان مدیریت فرهنگی به ویژه زحمات و پیگیری‌های "دکتر سید حمیدرضا هدایتی" مدیر امور فرهنگی و فعالیت‌های فوق برنامه دانشگاه و همچنین "مهندس مجتبی غضنفری جهرمی" رئیس اداره کانون‌های این معاونت تقدیر و تشکر کرد.

دهمین دوره از جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری سیمرغ، از ۲۵ الی ۲۹ آبان ماه سال جاری با حضور کلیه دانشگاه ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و در پردیس تئاتر تهران برگزار گردید.

گفتنی است، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نهمین دوره از این جشنواره، موفق به کسب رتبه دوم شده بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.