یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵

بازدید مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از اردوهای جهادی

روز چهارم اردوهای جهادی ارومیه3.JPG

به گزارش مفدا ارومیه،در چهارمین روز از اردوهای جهادی چالدران روز یکشنبه مورخ۱۷ مردادماه ، دکتر رادفر مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ازچندین روستای شهرستان چالدران که دانشجویان جهادگر در حال خدمت رسانی در بعد سلامت،بهداشت،فرهنگی و آموزشی و.. بودند بازدید نمودند واز نزدیک با مشکلات ومسائل آنان آشنا شدند و در بعضی موارد برای بهبود روند کارپیشنهادات خود را بیان کردند.

به گزارش مفدا ارومیه،در چهارمین روز از اردوهای جهادی چالدران روز یکشنبه مورخ۱۷ مردادماه ، دکتر مولود رادفر مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ازچندین روستای شهرستان چالدران که دانشجویان جهادگر در حال خدمت رسانی در بعد سلامت،بهداشت،فرهنگی و آموزشی و.. بودند بازدید نمودند واز نزدیک با مشکلات ومسائل آنان آشنا شدند و در بعضی موارد برای بهبود روند کارپیشنهادات خود را بیان کردند.

شایان ذکر است در یکی از روستاها که بهورز آن منطقه با دانشجویان همکاری لازم را انجام نداده بود دیدار نموده و پس از ارائه توضیحات لازم به ایشان و اهداف اردوهای جهادی ،از بهورز آن روستا خواستند با تمام امکانات موجود در خانه بهداشت آن روستا با دانشجویان همکاری نماید.

در پایان این گفتگو بهورز آن روستا بیان کرد با دانشجویان همکاریهای لازم را خواهد نمود.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.