یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

طی روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان ماه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی «ارومیه» و دانشکده علوم پزشکی « خوی» بازدید می‌کند

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و هیأت همراه، روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان ماه طی سفری دو روزه، به ترتیب از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و همچنین دانشکده علوم پزشکی خوی بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا ، معاون وزیر بهداشت، در سفر دو روزه خود به شهرستان‌های ارومیه و خوی، ابتدا روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بازدید کرده و در قالب این بازدید ضمن شرکت در  نشست هیأت رئیسه دانشگاه، با رئیس،  معاون فرهنگی و دانشجویی و و دیگر مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه دیدار خواهد کرد و ضمن شنیدن گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی، آموزشی و... از نزدیک با مسائل و مشکلات دانشگاه آشنا خواهد شد.

نشست با نمایندگان نهادهای دانشجویی از جمله تشکل‌های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و جهادی، شورای صنفی، نشریات دانشجویی و.... از دیگر برنامه‌هایی است که عصر روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه درحضور دکتر لاری برگزار خواهد شد.

در این سفر، مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه‌ها و سلف سرویس این دانشگاه بازدید به عمل می‌آورد و در جریان مشکلات، نیازها و مطالبات دانشجویان قرار خواهد گرفت.

بازدید معاون وزیر بهداشت از دانشکده علوم پزشکی خوی

همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیأت همراه صبح روز سه‌شنبه ۲۱ آبان ماه به شهرستان خوی سفر می‌کند و در این قالب این سفر، از دانشکده علوم پزشکی خوی دیدار کرده و با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی این دانشکده دیدار خواهد کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سفر به خوی در قالب جلسه‌ای، با هیأت رئیسه این دانشکده دیدار و گفت وگو می‌کند.

نشست با نمایندگان نهادهای دانشجویی از جمله تشکل‌های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و جهادی، شورای صنفی، نشریات دانشجویی و.... از دیگر برنامه‌هایی است که  روز ۲۱  آبان ماه درحضور دکتر لاری برگزار خواهد شد.

بازدید از خوابگاه‌ها و سلف سرویس دانشکده علوم پزشکی خوی و همچنین بازدید از خوابگاه متروکه متأهلین این دانشکده از جمله برنامه‌های روز سه‌شنبه است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.