شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

داودی خبر داد:

جام فوتسال پیشکسوتان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قهرمانان خود را شناخت

جام فوتسال پیشکسوتان

جام فوتسال پیشکسوتان دانشگاه علوم پزشکی شیراز که از مرداد ماه سال جاری آغاز شده بود، با پشت سر گذاشتن ۳۶ رقابت پر شور و هیجان، به خط پایان خود رسید.

به گزارش مفدا شیراز، جام فوتسال پیشکسوتان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با انجام ۳۶ مسابقه، به اتمام رسید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اعلام این خبر گفت: جام فوتسال پیشکسوتان دانشگاه، با حضور ۹ تیم و رقابت ۱۲۰ بازیکن پیشکسوت و عوامل فنی و اجرائی برگزار گردید.

دکتر محسن داوودی ادامه داد: در این رقابت ها که بیش از ۳ ماه به طول انجامید تیم هایی از بیمارستان های شهید چمران، شهید رجایی، نمازی، شبکه های بهداشت و درمان سپیدان، مرودشت، درمانگاه شهید مطهری، معاونت توسعه، ساختمان مرکزی و مدیریت تربیت بدنی حضور داشتند.

او با اشاره به شور و نشاط مضاعف در این دوره از بازی ها، اظهار داشت: این جام که دومین دوره خود را پشت سر می گذاشت، مختص افراد بالای ۴۰ سال شاغل در واحدهای دانشگاه در سطح استان برنامه ریزی شده بود و کلیه مسابقات در مجموعه ورزشی ولایت برگزار گردید.

دبیر شورای هماهنگی تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه جنوب کشور افزود: یکی از اصلی ترین اهداف برگزاری این مسابقات، ایجاد شور و نشاط در میان افراد بالای ۴۰ سال بود که ممکن است به دلیل شرایط سنی و شغلی خود کمتر موفق به انجام ورزش و تحرک بدنی شوند.

داوودی اعلام کرد: در پایان این مسابقات، تیم های معاونت توسعه، مدیریت تربیت بدنی و شبکه بهداشت و درمان مرودشت به ترتیب، مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

این متخصص پزشکی ورزشی از استمرار و توسعه مسابقات قهرمانی و ورزش های ویژه افراد بالای ۴۰ سال در آینده نزدیک خبر داد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.