شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷

نشست مجمع تخصصی کانون‌های ادبی وزارت بهداشت برگزار شد

نشست مجمع تخصصی کانون های لدبی وزارت بهداشت

سومین نشست شورای مرکزی مجمع تخصصی کانون‌های ادبی وزارت بهداشت با حضور مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت برگزار شد و آقای سنا مخلصی دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه نیز در این نشست حضور داشتند.

به گزارش مفدا، سومین نشست شورای مرکزی مجمع تخصصی کانون‌های ادبی وزارت بهداشت با حضور مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و اعضای مجمع ادبی در دفتر اداره کل فرهنگی این وزارتخانه برگزار شد. در ابتدای این نشست امیر قربانی دبیر مجمع تخصصی ادبی گزارشی از عملکرد این مجمع ارائه داد و گفت: برای مجمع درخواست مجوز داریم چراکه بعد از حدود یکسال از انتخابات این مجمع همچنان مجوزی برای مجمع صادر نشده است. همچنین طرحی را برای راه‌اندازی نشریه ادبی زیر نظر مجمع داریم و برگزاری شب شعری در سطح کشور با مشارکت دانشجویان که این امر هم نیاز به حمایت وزارت بهداشت دارد.

در ادامه آقای امیر للـه‌گانی ضمن تاکید بر ارتباط موثر و بیشتر کانون‌ها با مجمع ادبی و همچنین ارتباط مجمع با وزارتخانه گفت: معتقدم که باید ارتباط بیشتر و موثرتری با کانون‌ها داشته‌ باشیم و قطعا هر کدام از کانون‌ها و مجمع‌های تخصصی که محصول وزارتخانه هستند نیاز به حمایت این وزارتخانه و اداره‌های ذی‌ربط آن دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.