شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

اعضای شورای مرکزی " کانون خیریه  همیاران زندگی و کانون جهادی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مشخص شدند

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

در انتخابات شورای مرکزی " کانون خیریه  همیاران زندگی و کانون جهادی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اعضاء شورای مرکزی مشخص شدند و "محمدحلاجی" به عنوان دبیر کانون خیریه همیاران زندگی و " امیرمستعان"  دبیر کانون جهادی انتخاب شدند.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، "یوسف رضایی" رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفتگو با خبرنگار مفدا از روند ثبت نام و تائید صلاحیت کاندیداها از ۲۸ مهرماه لغایت ۱۳ آبانماه گفت: فعالیت اطلاع رسانی در سایت مفدا، سایت بوستان  و ارسال پیامک دانشگاه انجام شد.

وی افزود: پس از بررسی صلاحیت‌ها و تائید و اعلام صلاحیت نامزدها انتخابات شورای مرکزی " کانون جهادی و کانون خیریه همیاران زندگی" در ساختمان اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه برگزار شد.

"رضایی" تصریح کرد: در این انتخابات دانشجویان جهت انتخاب اعضای شورای مرکزی به رقابت با یکدیگر پرداختند که بعد از شمارش آراء، از هرکانون  پنج نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر عضو علی البدل انتخاب شدند.

رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه گفت: در این انتخابات  درکانون خیریه همیاران زندگی شادی نوروز علی، محمد حلاجی، مهکام افراسیابی، نفیسه قاسم پور، رکسانا جعفریان به عنوان اعضای اصلی و سارا باستانی نیا، لیلاجودی گنجی و مصطفی نظری به طور مشترک به عنوان اعضای علی‌البدل این کانون و در کانون جهادی امیرمستعان، محمدطاهری، زکیه کاظمی، رویا مرسا، فاطمه سلیمانی به عنوان اعضای اصلی و یگانه جعفری به عنوان اعضای علی‌البدل این کانون انتخاب شدند.

وی خاطرنشان کرد: "محمدحلاجی" دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مشاوره خانواده به عنوان دبیر کانون خیریه همیاران زندگی و " امیرمستعان" دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مشاوره خانواده به عنوان دبیر کانون جهادی انتخاب شدند.

IMG-20191105-WA0027.jpg

IMG-20191105-WA0028.jpg

گفتنی است؛ کانون های فرهنگی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت حمایت و پشتیبانی معاونت فرهنگی دانشجویی فعالیت می‌کنند.

لینک دریافت تصاویر

http://www.mefda.ir/photo/125312/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.