شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱

به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت

جلسه کمیته اجرایی چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا برگزار شد

چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا

نخستین جلسه کمیته اجرایی جشنواره دانشجویی ابن سینا، به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت سومین جشنواره با حضور معاون دانشجویی، دبیر علمی اجرایی و مسئولین کمیته های پنج گانه برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، نخستین جلسه کمیته اجرایی جشنواره دانشجویی ابن سینا، به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت سومین جشنواره در روز شنبه 23 بهمن ماه 95 از ساعت 10 صبح با حضور معاون دانشجویی، دبیر علمی اجرایی و مسئولین کمیته های پنج گانه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، ابتدا دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر از حضور حداکثری مردم در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در خصوص جشنواره دانشجویی ابن سینا گفت: با توجه به برگزاری موفق در سه دوره قبلی و تشکر از زحمات دکتر محقق و همکاران، سعی داریم در این جلسات نقاط قوت و ضعف در برگزاری جشنواره را شناسایی کرده و به نظر می رسد همکاران معاونت دانشجویی به عنوان برگزار کننده اصلی این جشنواره بزرگ دانشجویی، نظرات کارشناسی مناسبی خواهند داشت که بتوانیم در دوره چهارم نکات مثبت را تقویت بیشتری کرد و در صورت وجود نقاط ضعف آنها را بررسی و به نقطه قوت تبدیل کنیم.
ایشان در بخش دیگری افزود: سعی کنیم فارغ از برگزاری سه دوره قبلی، در خصوص تمامی زمینه های جشنواره فکر کنیم و تمامی نظرات و پیشنهادات همکاران جمع بندی تا در جلسه هیأت داوران جشنواره دانشجویی ابن سینا گزارش آن ارائه تا در صورت موافقت، مصوبات جلسه اطلاع رسانی و اجرایی گردد.
دکتر نوروزی دبیر علمی و اجرایی جشنواره گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در 3 دوره قبلی ارائه داد و ضمن تقدیر از مسئولین کمیته های اجرایی گفت: در بسیاری از بخش ها، نظرات کارشناسی شده ای را دسته بندی کرده تا با همفکری مسئولین کمیته ها بتوانیم نظرات بررسی شده را در جلسه هیأت داوران که در روز 30 بهمن ماه با حضور رئیس محترم دانشگاه برگزار خواهد شد، ارائه کنیم.
عضو هیأت علمی دانشگاه روند رو به افزایش شرکت کنندگان در 3 دوره قبلی را از نقاط قوت جشنواره دانست و افزود: در بسیاری از دانشکده ها خصوصاً فناوری های نوین پزشکی، داروسازی و پیراپزشکی افزایش قابل توجهی از دانشجویان شرکت کننده را داریم و امید است با هماهنگی بیشتر و اطلاع رسانی مناسب تر در تمامی دانشکده های دانشگاه برای چهارمین جشنواره، دانشجویان بیشتری را شناسایی و راهنمایی کنند تا در این جشنواره شرکت کنند.
در ادامه: روند ثبت نام، داوری و اجرایی سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا در بخش های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفت و نظرات کارشناسی همکاران در خصوص بازه زمانی ثبت نام، داوری و اجرای نهایی جشنواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
توضیح اینکه، چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا احتمالا در روز چهارشنبه 15 آذر ماه 1396 در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند از اردیبهشت ماه سال آینده با مراجعه به وب سایت جشنواره
، شرایط شرکت و اخبار آن را مطالعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.