پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

نتایج انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام شد

شمارش آراء

نتایج انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که ۱۲ آبان ماه با مشارکت گسترده دانشجویان دانشگاه، دانشکده‌ها، بیمارستان‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی برگزار شد، با اعلام لیست نفرات منتخب، اعلام شد.

به گزارش مفدا اردبیل، از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی، نتایج انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اعلام لیست نفرات منتخب، اعلام شد.

این انتخابات روز ۱۲ آبان ماه با مشارکت گسترده دانشجویان دانشگاه در دانشکده ها، بیمارستان ها و خوابگاه های دانشجویی برگزار شد.

همچنین انتخابات شورای صنفی در دانشکده و خوابگاه های مشگین شهر و گرمی نیز برگزار و نتایج این انتخابات نیز در لیست اعلامی درج شده است.

کاندیداهایی که به لیست منتخبین اعتراض دارند، می توانند ظرف مدت یک هفته از زمان اعلام نتایج، اعتراض خود را به صورت کتبی به مدیریت امور دانشجویی دانشگاه تحویل دهند.

منتخبین شورای صنفی نیز باید در اسرع وقت برای اعلام دبیر انتخابی خود اقدام کنند.

اسامی منتخبین شورای صنفی دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛ سال ۹۹-۹۸

دانشکده پزشکی:

۱- امیرعلی اسدی ۲- یلدا تیموری ۳- عطا ابری ۴- صدف سید حاتمی ۵- امیر عدالتجو ۶- محسن پیغمبری ۷- وحدت اصغری ۸- علیرضا عبادالهی( علی البدل) ۹- کیارش احمدی ( علی البدل)

دانشکده پرستاری و مامایی:

۱- نیلوفر زارع ۲- هادی حیدری ۳- آروین نوری ۴- اسلام قاسم زاده ۵- کیمیا کریمی ۶- هانیه عامری ۷- یلدا شکری ۸- هیوا عبدالله زاده ۹ - پارسا ایرانی ۱۰- پیمان محبی ( علی البدل ) ۱۱- علیرضا رضاخانی( علی البدل)

دانشکده پیراپزشکی:

۱- پریسا فرجی ۲- علیرضا محب زاده ۳- هادی گل احمدی ۴- رضا نیکجو ۵- فیروز شفیعی ۶- عسل فرش فروش ۷- محدثه مسعودی ۸- معصومه ارجمندی (علی البدل) ۹- ایرج امینی نسب ( علی البدل)

دانشکده دندانپزشکی:

۱- امیر روشنی ۲- نیما حسن نژاد ۳- تینا مولایی ۴- عبداله باقری ۵- امید جلیلی ۶- احسان شاهرخی ( علی البدل)

دانشکده بهداشت:

۱- مریم کریمی ۲- نسا ملک زاده ۳- حسین علی اکبری ۴- محمدرضا بازار خاک ۵- امین نوری ۶- محمدرضا حسین پور ( علی البدل) ۷- مرضیه فتاحی ( علی البدل)

دانشکده داروسازی:

۱- پویا اسمعیلی ۲- علی اصلانی ۳- فرزاد خداپرست ۴- زهرا سلمانی وند ۵- مصطفی قدرین 

دانشکده سلامت مشگین شهر:

۱- مهدی خشمی ۲- بهمن بخشنده ۳- پدرام بیگی ۴- مصطفی بابایی ( علی البدل)

دانشکده و خوابگاه گرمی:

۱- محسن ایلاتی ۲- افشار بشیرپور ۳- سیروان صالحی  ۴- میر حسین حسینی ۵- سید سعید قربانی ۶- یوسف سفارشی ( علی البدل) ۷- اسما کریمی ( علی البدل)

خوابگاه فاطمیه:

۱- شیدا بهاری ۲- بیتا گنجی ۳- محدثه رنجکش ۴- معصومه پور کریم ۵- مریم عزیزی ۶- شادی محمود نژاد ۷- مهسا نظمی ۸- معصومه اسدی ( علی البدل) ۹- لیلا قاسمی ( علی البدل)

خوابگاه شهید باهنر:

۱- سجاد جوادی ۲- ناصر مهرابیان ۳- جبراییل اوسبید ۴- حمیدرضا پیشداد( علی البدل)

خوابگاه کوثر:

۱- احسان علی میرزالو ۲- هادی بالغ ۳- حسین اکبرزاده ۴- سعید حسن خانی ۵- میلاد علیپور ۶- رحمت حاج سعدین ( علی البدل) ۷- حامد عباسی ( علی البدل)

خوابگاه آزادگان:

۱- رویا دولتخواه ۲- هاجر فرحود ۳- نسترن جانی زاده

خوابگاه جامی:

۱- علیرضا اخلاقی ۲- محراب اکبری ۳- محمدرضا بقایی ۴- آروین حیدرزاده ( علی البدل )

خوابگاه بسیج:

۱- نسیم زمانی ۲- مریم نخستین ۳- مریم وحدانی ۴- فرزانه پور ملا میرزا( علی البدل )

خوابگاه سبلان:

۱- پریسا مومنی ۲- فرزانه سالمی ۳- رقیه میکائیلی

خوابگاه مشگین شهر:

۱- مهسا غریبی ۲- محدثه حقی ۳- سولماز قهری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.