شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

به مناسبت هفته سلامت بانوان برگزار شد؛

حضور ۱۰۰نفر از دانشگاهیان دانشکده علوم پزشکی آبادان در پیاده روی صبحگاهی

آبادان

حدود ۱۰۰ نفر از پرسنل و دانشجویان دانشگده علوم پزشکی آبادان به مناسبت مناسبت هفته سلامت بانوان ایرانی و هفته تربیت بدنی، در محوطه معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشکده اقدام به پیاده روی و ورزش صبحگاهی کردند.

به گزارش مفدا آبادان، این برنامه به همت کمیته تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی و مشاور امور بانوان دانشکده خانم "لفته ئی" برگزار شد.

این همایش پیاده روی با حضور پرسنل و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی آبادان، در محوطه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده، ساعت ۸ صبح برگزار شد.

این برنامه ورزشی از زمین چمن معاونت دانشجویی آغاز شد و پس از پیاده روی به دور دانشکده، کارکنان و دانشجویان به طرف سلف سرویس هدایت شدند.

گفتنی است، در این همایش که ۱۰۰ نفر شرکت داشتند، "دکتر مسعود تراب پور" معاون فرهنگی و دانشجویی، "محمدرضا الهی" رییس اداره فرهنگی، "یداله طاهری" مدیر امور دانشجویی و خانم" لفته ئی" مشاور امور بانوان و کارشناسان اداره تربیت بدنی دانشکده نیز حضور داشتند.

همچنین پس از اجرای همایش پیاده روی به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایای نفیسی اهدا شد و از بانوان، کارکنان و دانشجویان  شرکت کننده با صبحانه سلامتی پذیرایی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.