شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر داد:

الگوگیری از طرح نسیم بهشتی دانشگاه علوم پزشکی قم در سراسر کشور

دکتر بحر العلوم

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از مسائل اجرای طرح نسیم بهشتی بود که ما از دانشگاه علوم پزشکی قم الگوبرداری کرده و این طرح را در تمامی کشور اجرایی کرده ایم.

به گزارش مفدا، دکتر بحرالعلوم امروز در مراسم افتتاح دومین دوره طرح تربیت دانشجو، معلم قرآن کریم که به همت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد گفت: دانشگاه علوم پزشکی در زمینه مسائل قرآنی اقدامات ارزشمندی انجام داده که باید از زحمات آنها قدردانی کرد.

وی گفت: یکی از مسائل اجرای طرح نسیم بهشتی بود که ما از دانشگاه علوم پزشکی قم الگوبرداری کرده و این طرح را در تمامی کشور اجرایی کرده ایم.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در این مرکز سه هدف کلی را دنبال می کنیم تا بتوانیم بر اساس این اهداف به نتایج مطلوب رسیده و فعالیت های قرآنی خود را گسترش دهیم.

دکتر بحرالعلوم در معرفی این اهداف گفت: جلب توجه و جذب مخاطب یکی از این اهداف است که با توجه به حجم 200 هزار دانشجویی که در دانشگاه های علوم پزشکی کشور قرار دارند باید برای تمامی آنها برنامه های قرآنی داشته باشیم.

وی عنوان داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، سال گذشته در اجرای برنامه های قرآنی 67 درصد شاهد رشد ثبت نام و حضور دانشجویان بودیم که اقدام مهمی به شمار می رفت.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی عنوان داشت: همچنین تعمیق فعالیت ها و کیفی کردن برنامه ها نیز، هدف دوم مرکز بوده که در این راستا نیز تلاش های جدی صورت گرفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.