دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بم؛

نشست هم اندیشی مدیران تربیت بدنی منطقه جنوب شرق کشور برگزار شد

نشست مدیران تربیت بدنی

نشست هم اندیشی مدیران تربیت بدنی منطقه جنوب شرق کشور با هدف هماهنگی درخصوص برنامه‌ها و ارائه راهکارهای لازم برای برگزاری مطلوب مسابقات در دانشگاه، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بم و باحضور دبیران مناطق هشت گانه برگزار شد.

به گزارش مفدا بم؛ این نشست با هدف هماهنگی در خصوص برنامه‌ها و ارائه راهکارهای لازم برای برگزاری مطلوب مسابقات در دانشگاه برگزار شد و مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی جنوب شرق مسائل و مشکلات مربوط به دانشگاه های خود را باهم در میان گذاشتند.

این نشست هم اندیشی یکشنبه دوازدهم آبان‌ماه ۹۸ با حضور مهندس بنی اسدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم و دبیران تربیت بدنی مناطق هشت گانه، در سالن کنفرانس مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

در این برنامه ابتدا معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن خوشامد گویی به حاضران در خصوص اهمیت ورزش سخنانی بیان کرد و افزود: هدف از بحث ورزش ایجاد شور و نشاط بین دانشجویان است و  وظیفه ما در قبال دانشجویان این است که برنامه های هدفمند جهت سوق دادن دانشجویان به سمت ورزش است تا روحیه ی ورزش کاری را در آنها پرورش دهیم.

وی گفت: سختی کار شما مدیران تربیت بدنی به طوری است که بتوان دانشجویان را از سرگرمی های فضا های مجازی به سوی ورزش سوق داد این امر وظایف شما را سنگین تر می کند .

"افشاری پور" سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی بم نیز صحبت‌های خود را با خیر مقدم و خسته نباشید به مدیران شرکت کننده به خاطر حضور خود دراین نشست آغاز کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.