شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱

نشست همتایاران سلامت روان دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

نشست همتایاران سلامت روان دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

در نشست همتایارن سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم چزشکی جهرم که به همت اداره مشاوره و سلامت روان در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد، اعضاء جدید همتایاران سلامت روان دانشجویی معرفی شدند.

به گزارش مفدا جهرم، در نشستی که به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی در محل معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد اعضاء جدید همتایاران سلامت روان معرفی شدند  .

در این جلسه از تلاش  بی شایبه و وحدت و همدلی آنان در برگزاری برنامه های مشاوره ای و انجام کارگاههای سلامت روان تشکر و قدردانی شد   .

جواد قاسمی مدیر اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی با بیان اینکه همتایاران سلامت روان در پیشبرد اهداف و برنامه های اداره مشاوره تمام تلاش خود را انجام داده اند گفت : این گروه شایستگی تقدریر و تشکر را دارد و امیدواریم در آینده ای نچندان دور با اعضاء جدید برنامه های جدیدتر و موثر تری ارائه شود  .

اعضاءجدید با پیشنهادات و اهداف خود در آینده  متعهد شدند تمام انگیزه و تلاش خود را در اجرای کارگاههای سلامت روان دانشجویی به کار بندند.

فاطمه ابراهیمی کارشناس اداره مشاوره و سلامت روانافزود: برنامه های پیشنهادی دانشجویان برای ترم بهمن، باب جدیدی از فعالیتهای همتایاران را خواهد گشود که با تقسیم وظایف در بین آنان و تلاش بر هدفمند و عملیاتی کردن برنامه ها،  اهداف جدیدی را نوید می دهد.

در حاشیه این جلسه با اهداء لوح تقدیر از همتایاران سلامت روان که در ترم  مهر فعالیت داشتند قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.