چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

صد و بیست‌و یکمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

خبر 121

صد و بیست‌و یکمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی دوازده مهرماه تا ششم آبان‌ماه ۹۸ منتشر شده است.

صد و بیست‌و یکمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  در بازه زمانی دوازده مهرماه تا ششم آبان‌ماه ۹۸ منتشر شده است.

این هفته‌نامه، (اینجا بخوانید) خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا» در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  را منتشر کرده است.

از جمله مهمترین خبرهای این شماره می‌توان به « تاکید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداست در خصوص اینکه فعالان قرآنی «سفیران نور» در دانشگاه‌های علوم پزشکی باشند، ثبت نام دانشجوی نمونه تمدید شد، 24 نوع وام اعطایی به دانشجویان علوم پزشکی اعلام شد، مشارکت 11 درصدی دانشجویان در جشنواره قرآن و عترت  وزارت بهداشت، زمان و مکان جشنواره بین المللی سیمرغ اعلام شد، نتایج مسابقات بخش آوایی بیشت و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام شد و...»  اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

برای دریافت صد و بیست‌و یکمین شماره خبرنامه مفدا (اینجا) کلیک کنید

    آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.