شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۷

حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بندرعباس

22 بهمن 95

به گزارش مفدا دکتر هاشمی عنوان کرد: ۲۲ بهمن و ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصتی ارزنده است برای خدمتگزاران ملت که عملکرد خود را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند.

پیش از ظهر روز جمعه ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بندرعباس حضور یافت.

به گزارش مفدا دکتر هاشمی عنوان کرد : ۲۲ بهمن و ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی  ایران فرصتی ارزنده است برای خدمتگزاران ملت که عملکرد خود را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند.

مقام عالی وزارت بهداشت با بیان اینکه دمیدن در شیپور اختلافات، قطعاً خروج از مسیر اصلی امام و انقلاب است، اظهار داشت: ادامه حرکت انقلاب و رسیدن به سرمنزل مقصود، فقط با همدلی و دوری از منافع جناحی و تفرقه میسر است.

دکتر هاشمی در ادامه افزود: وظیفه همه مسئولان، حرکت در جهت آرمان های انقلاب است و اگر در این زمینه کوتاهی کرده ایم، باید آن را ریشه یابی کنیم و دریابیم کجا و در چه مرحله ای از خط انقلاب خارج شده ایم و دوباره به این مسیر بازگردیم.

وزیر بهداشت با این عنوان که انقلاب در سایه وحدت و همدلی همه اقشار جامعه به ثمر نشست، بیان داشت: نقش بی بدیل امام خمینی (ره) در راهبردی انقلاب اسلامی را نباید فراموش کرد که ادامه آن را رهبری معظم انقلاب بر عهده گرفتند و انقلاب را از گردنه های سخت عبور دادند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.