پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹

بمنظور برنامه ریزی و همفکری

شورای معاونان دانشجویی فرهنگی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

شورای معاونان دانشجویی فرهنگی دانشکده ها

بمنظور همفکری و برنامه ریزی، شورای معاونین در دوره جدید با حضور معاون دانشجویی دانشگاه، مشاور اجرایی معاونت و معاونان دانشجویی فرهنگی دانشکده ها در روز سه شنبه 19 بهمن ماه 95 برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، بمنظور همفکری و برنامه ریزی، شورای معاونان با حضور معاون دانشجویی دانشگاه، مشاور اجرایی معاونت و معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها در روز سه شنبه 19 بهمن ماه 95 از ساعت 13/30 برگزار شد.
بر اساس این گزارش، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر حلب چی ضمن خیر مقدم به معاونان گفت: در دهه مبارک فجر و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدا را گرامی می داریم.
معاون دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای معاونت های دانشجویی فرهنگی در دانشکده ها اظهار داشت: امیدوارم با تشکیل منظم جلسات با معاونان دانشکده ها، با همفکری و تعامل بیشتر بتوانیم راهکارهای مثبت و سازنده در جهت رفع مسایل دانشجویی، فرهنگی در دانشکده ها برداریم.
ایشان در بخش دیگری ادامه داد: برای سال آینده، بهتر است با مشارکت دانشکده ها در هر فصل برنامه های مشترک فرهنگی دانشجویی در دانشکده ها داشته باشیم و این کار می تواند بر هم افزایی و نوآوری در فعالیت های فرهنگی در سطح دانشگاه، بیفزاید و در صورت موافقت همه همکاران، جلسات معاونان دانشجویی فرهنگی برای شناخت بیشتر از همدیگر، شایسته است به صورت دوره ای در دانشکده ها برگزار شود و در آنجا می توانیم علاوه بر آشنایی بیشتر با فضای دانشکده ها، عملکردها و فعالیت های فرهنگی و دانشجویی در دانشکده ها مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت نوآوری در امور، دانشکده های دیگر نیز الگوبرداری مناسبی داشته باشند. همچنین با بازدید از همه دانشکده ها، می توانیم از نزدیک شاهد مشکلات و کمبودها باشیم و آنرا از نزدیک لمس نماییم.
عضو هیات علمی دانشگاه هدف از برگزاری این نشست را، شنیدن برنامه ها و ناگفته های معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها دانست و افزود: سعی خواهیم کرد در این جلسات بیشتر شنونده مطالب معاونان باشیم و امیدواریم با همدلی و مشارکت همه مسئولین، راه های مناسبی برای تحول مثبت و گسترش فعالیت های فرهنگی در دانشگاه بیاندیشیم.
توضیح اینکه، معاونان محترم دانشکده ها نیز در ادامه ضمن معرفی عملکرد فعالیت های فرهنگی و دانشجویی در دانشکده ها، به بیان مشکلات و دیدگاههای خود برای افزایش این نوع فعالیت در سطح دانشگاه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.