پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

احتساب 6 امتیاز آموزشی جهت کارکنان شرکت کننده در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

mums5922

احتساب 6 امتیاز آموزشی در هر کدام از دو رشته احکام و نهج البلاغه بیست و دومین جشنواره قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به تایید کارگروه اموزش کارکنان دانشگاه رسید.

به اطلاع همکاران محترم می رساند با همت مدیریت فرهنگی و واحد آموزش کارکنان حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه ،احتساب 6 امتیاز آموزشی در هر کدام از دو رشته احکام و نهج البلاغه بیست و دومین جشنواره قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به تایید کارگروه اموزش کارکنان دانشگاه رسید.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه  پیام به آدرس http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Login.aspx  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. این دو رشته در سامانه آموزشی تحت عنوان" سیری در نهج البلاغه" و " آشنایی با احکام شرعی" معرفی گردیده است.

 همکاران محترم می بایست پس از ثبت نام در سامانه پیام، با مراجعه به آدرس http://quran.behdasht.gov.ir    و با عضویت در سایت جشنواره و ثبت نام در دوره های مورد نظر، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است ثبت نام در هر دو رشته در سامانه آموزش امکان پذیر است ولی شرکت کنندگان در جشنواره با مراجعه به سایت جشنواره، فقط میتوانند در یکی از دو رشته ذکر شده شرکت نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.