پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷

تجدید میثاق جامعه دانشگاهی شهرستان جیرفت با آرمان های شهدا به مناسبت دهه فجر

دهه فجر

امام جمعه جیرفت گفت: در انقلاب اسلامی ایران ریزش‌ها و رویش‌هایی وجود دارد و برخی از افراد به دنبال این هستند که به این مسئله ضربه بزنند.

به گزارش مفدا جیرفت ،تجدید میثاق جامعه دانشگاهی وبسیجیان شهرستان جیرفت با آرمان های شهدا بر گزار گردید.این مراسم ابتدا در محل دفتر امام جمعه وسپس در کنار قبور مطهر شهدا برگزار شد.

حجت‌الاسلام رضا کرمی‌پور در جمع تعدادی از بسیجیان و دانشگاهیان این شهرستان اظهار داشت: دهه  انقلاب اسلامی ایران نکوداشت یاد شهدا و امام خمینی (ره) و ایثارگری ایثارگران است که باید قدردان آن‌ها باشیم.

وی بیان داشت: نعمت‌هایی که به واسطه امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی ایران و شهدا به ما رسیده است و باید در این زمینه قدرشناس باشیم.

امام جمعه جیرفت افزود: قبل از انقلاب اسلامی ایران این برکات و نعمت‌ها وجود نداشت و باید شاکر این نعمت‌ها باشیم و خداوند را سپاسگزاری کنیم.

وی ابراز داشت: ما در دورانی هستیم که زمینه حکومت برای ولی عصر (عج) فراهم شده و انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ساز حکومت ولی عصر (عج) است.

کرمی پور تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران جهان را بیدار و طاغوت‌ها را از بین برد، حکومت‌های طاغوتی خودشان زمینه نابودی خود را فراهم می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ انقلابی به اندازه انقلاب اسلامی ایران دوام نیاورده است و حکومت جهموری اسلامی ایران بر اساس ارزش‌ها و فرهنگ اسلامی ایجاد شده است.

 امام جمعه جیرفت گفت: یکی از خصوصیات انقلاب اسلامی ایران حضور حداکثری مردم در صحنه‌ها و راهپیمایی ۹ دی، روز قدس، ۲۲ بهمن و نماز جمعه است.

وی بیان داشت: پدیده شهرک‌سازی در سرزمین اشغالی فلسطین متوقف شده است و یهودی‌ها به بهانه‌های مختلف از فلسطین اشغالی خارج می‌شوند.

کرمی‌پور ابراز داشت: در نظام جمهوری اسلامی ایران رهبری به صورت مقتدرانه و با عزت در جهان وجود دارد و این امر دلیل حضور مردم در صحنه و حاکمیت اسلامی است.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران مردم نقش اصلی و اساسی را ایفا می‌کنند و از انتخابات شوراهای روستا و شهر تا ریاست جمهوری حضور حداکثری دارند.

امام جمعه جیرفت بیان داشت: در سال ۸۸ مردم رأی خود را در صندوق‌های رأی انداختند و برخی از افراد به دنبال این بودند که رأی مردم را باطل سازند، رأی مردم مقدس و قابل احترام است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران شکست‌ناپذیر است و هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند در آن خلل و اشکالی ایجاد کند.

کرمی‌پور خاطرنشان کرد: اسلام در بسیاری از کشورها وجود دارد و آمریکا کاری به اسلام این کشورها ندارد، اما از وجود اسلام در کشور ایران هراسان هستند و قصد ضربه‌زدن به آن را دارند.

وی گفت: در انقلاب اسلامی ایران ریزش‌ها و رویش‌هایی وجود دارد و برخی از افراد به دنبال این هستند که به این مسئله ضربه بزنند.

امام جمعه جیرفت اظهار داشت: امسال در روز ۲۲ بهمن مردم حضور حداکثری در راهپیمایی داشته باشند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان داخلی و خارجی بزنند.

به گزارش فارس، همچنین در پایان این مراسم قبور مطهر شهدا به مناسبت ایام‌الله دهه فجر گلباران شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.