شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی؛

جلسه مدیر دانشجویی و رابطین خوابگاه ها برگزار گردید

دانشگاه علوم بهزیستی

نشست صمیمانه مدیر امور دانشجویی با اعضای جدید رابطین خوابگاههای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی این جلسه با حضور دکتر محمود ابراهیمی، مدیر امور دانشجویی، مسئول و کارشناس اداره خوابگاهها، مسئول واحد تربیت بدنی و کلیه رابطین خوابگاهها برگزار گردید. در ابتدا دکتر ابراهیمی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید جلسه آغاز کردند. وی ضمن عرض تبریک به کاندیداهای منتخب هدف تشکیل این جلسه را بیان دیدگاه ها و مسائل و مشکلات خوابگاه ها توسط رابطین خوابگاهی وغیر خوابگاهی، بررسی و اصلاح فرآیندها، شناخت خواسته ها وکمبود ها و پیشنهاد دانشجویان برای ارتقای خدمات رسانی به دانشجویان اعلام نمودند.

در ابتدا اعضای جلسه به معرفی خودپرداختند و سپس به هرکدام از رابطین خوابگاه ها زمانی اختصاص داده شد تا به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود بپردازند.

در ادامه دکتر ابراهیمی علت تاخیر در برگزاری انتخابات رابطین را مطرح کردند که به دلیل استفاده از سامانه بوستان برای برگزاری انتخابات بود وعدم ثبت نام کلیه دانشجویان در سامانه در آغاز سال تحصیلی بود.

آقای دکتر ابراهیمی از رابطین خواستند با یکدیگر تبادل نظر نمایند وجلساتی را در زمینه های مسایل دانشجویی، درمانی، آموزشی برگزار کنند ونقطه نظرات و نتایج را به مدیریت امور دانشجویی انعکاس دهند. 

از جمله نظرات ارائه شده در این جلسه عبارت بودند از: اعلام رضایت دانشجویان از شرایط تغذیه وسرویس های دانشجویی؛ اعتراض رابطین به افت اردوهای یکروزه فرهنگی وتربیت بدنی به علت تداخل با اردوهای دیگر؛ در خواست جیره خشک برای دانشجویانی که در در مراکز درمانی کارورزی  می گذرانند و به غذای گرم امکان دسترسی ندارند؛ اعتراض به عدم تخصیص خوابگاه به دانشجویان پسر بومی به علت کمبود فضا و ارائه پیشنهاد دسترسی این دسته از دانشجویان به سرویس دانشجویی در سطح میادین بزرگ شهر تهران؛ پیشنهاد ایجاد کانال اطلاع رسانی تلگرامی و همچنین  ازسال آینده بجای رابط از شورای صنفی استفاده شود.

 درخواست بروزرسانی کتب موجود در کتابخانه ها؛ پیگیری مشکل قطع و وصلی اینترنت خوابگاه ها و پیشنهاد استفاده از ADSL   در سایت خوابگاه ها؛ تحویل جیره در شروع هر ترم و  مشارکت دانشجویان در برگزاری کارگاه های آموزشی مرکز مشاوره دانشگاه با ارائه و دریافت نظر سنجی از دانشجویان نیز از جمله درخواست های رابطین بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.