چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶

با حضور برخی از مدیران دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی؛

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح اعتبار سنجی غذاخوری‌های دانشجویی برگزار شد

جلسه هماهنگی اعتبار سنجی غذاخوری ها

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح اعتبار سنجی غذاخوری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، در آستانه شروع اولین دوره اعتبارسنجی غذاخوری‌های دانشجویی در محل وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح  اعتبار سنجی غذاخوری‌های دانشجویی، سه‌شنبه ۱۹ بهمن‌ماه با حضور دکتر جلال نژادجواد مدیرکل دانشجویی و دکتر افسانه صادقی رئیس اداره خوابگاه‌ها و امور رفاهی وزارت بهداشت و مدیران دانشجویی مناطق ده‌گانه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در محل وزارت بهداشت برگزار شد.

در این نشست شاخص‌ها و چک لیست‌های طرح اعتبار سنجی غذاخوری‌های دانشجویی مورد بحث و بررسی نهایی قرار گرفت.

در این جلسه کمیته‌های ارزیابی مناطق ۱۰ گانه تشکیل، روسا و اعضا آن مشخص شده و مقرر شد عملیات اعتبارسنجی غذاخوری‌ها توسط روسای مناطق به همراه تیم مربوطه دانشگاه‌های تحت پوشش از چهار شنبه ۲۰ بهمن ماه آغاز و تا جمعه ۲۰ اسفندماه جاری پایان یابد.

در این شیوه ارزیابی، پس از اتمام عملیات، هر کدام از مناطق نتیجه اعتبار سنجی دانشگاه‌های تحت پوشش خود را به اداره‌کل دانشجویی وزارت بهداشت اعلام خواهند کرد و پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات وارد شده توسط کمیته‌های ارزیاب، نتیجه اعتبار سنجی هر کدام از غذاخوری‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را به دانشگاه مربوطه اعلام و رتبه آنرا اعلام خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.