سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴

دانشجویان ورودی جدید دانشکده داروسازی درمورد موضوعات انضباطی توجیه شدند

جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدیدی داروسازی در مورد مووضوعات انضباطی

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود در خصوص مسائل انضباطی در دانشکده داروسازی در روز سه شنبه 23 مهرماه با  حضور دانشجویان جدید الورود دانشکده و با بیان نکاتی از آئین نامه ای و شیوه نامه اجرایی، توسط دبیر شورای انضباطی برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان، در این جلسه قنبری دبیر شورای انضباطی، هدف اصلی دانشجویان را، تحصیل علم دانست و بر این مهم تاکید داشت که دانشگاه نیز مثل همه سازمان ها قانون و مقرراتی دارد که بایستی همه به آن احترام بگذاریم.

وی افزود: «قانون از جمله واژه هایی است که در تمامی جوامع بشری مفهومی مشترک در ذهن تداعی می کند و آن برقراری نظم، آرامش و امنیت در جامعه است. قانون در ظاهر یعنی محدودیت، ولی این محدودیت، محدودیت معقول است که با محدود کردن موانع رسیدن به اهداف تعریف شده ی هر جامعه ای، راه رسیدن به آن اهداف را تسهیل و تسریع می کند.»

قنبری در پایان با بیان تجارب و برخی واقعیت ها، از دانشجویان خواست بعنوان قشر فرهیخته جامعه اجازه ندهند برخی اتفاقات حاشیه ای آنها را از هدف اصلی خود که تحصیل علم و دانش است، دور کرده و در این مسیر شورای انضباطی در کنار دانشجویان آنها را کمک خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.