یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶

بمناسبت روز خبرنگار

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش، با انتشار پیامی ، روز خبرنگار را به فعالین عرصه خبر تبریک گفت.

مهدي محسن زاده. گراش

دکتر مهدی محسن زاده، معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش، با انتشار پیامی ، روز خبرنگار را به فعالین عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، دکتر مهدی محسن زاده، معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش، با انتشار پیامی ، روز خبرنگار را به فعالین عرصه خبر تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

خبرنگاران میهن پاک جمهوری اسلامی ایران، پرچمداران جبهه آگاهی و چشم بصیر و زبان گویای مردم هستند که توانسته اند با حضور سریع  و تولید و تهیه و انعکاس اخبارو اطلاع رسانی به موقع ، بهترین پل ارتباطی مردم و مسولین  باشند و با تدبیر و تیزبینی نیز توانسته اند مهر بطلان به شایعات و گزافه گویی هایی دشمنان انقلاب و اسلام در میادین بین المللی بزنند.

با رواج بیش از حد فضای مجازی و انتشار اخبار کذب و غیرواقع،با نگاهی منصفانه درخواهیم یافت که چه مسوولیت خطیری بر دوش خبرنگاران عزیزمان است اینان که با تیزبینی خود مانع از انتشار اینگونه اخبار مخرب می شوند و با انعکاس اخبار مستند  ، آرامش را به جامعه برمی گردانند.

هفدهم مردادماه فرصت مغتنمی است تا بتوانیم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید سرافراز”محمودصارمی” و دیگر شهدای عرصه اطلاع رسانی و خبر، از تلاش های خستگی ناپدیر فعالین عرصه خطیر خبرنگاری تقدیر و تشکر نمایم.

ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگاربه  کلیه خبرنگاران عزیز،  توفیقات روز افزون این قشر اثرگذار ، زحمتکش و مخلص را از خداوند منان خواستارم.

دکتر مهدی محسن زاده

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.